Η καριέρα της Ρασέλ πριν το GNTM δεν είναι και τόσο καυτή τελικά
Η Ρασέλ τα έκανε ανάποδα και μπράβο της!
Spotlight
-
H Ελλάδα διώχνει τα παιδιά της και μετά τα μνημόνια - Φεύγουν αυτοί που βρίσκονται στην πιο παραγωγική ηλικία
-
Διαδηλωτές στο Μπαγκλαντές εισέβαλαν απελευθέρωσαν κρατουμένους - Βγαίνει ο στρατός στους δρόμους
-
Γιατί η Ελλάδα γλίτωσε τα χειρότερα από το μπλακάουτ της CrowdStrike – Πώς αντέδρασαν άλλες κυβερνήσεις
-
Κάποτε αποτελούσε κακόγουστη φάρσα – Τώρα ο καφές με… αλάτι είναι πραγματικότητα
Πριν το GNTM, η Ρασέλ ήταν άγνωστη στο ευρύ κοινό, αλλά τώρα που την έμαθε το πανελλήνιο (sic) βγήκε στην επιφάνεια ένα τραγούδι που είχε κυκλοφορήσει μαζί με το συμπαρομαρτούν video clip, βεβαίως βεβαίως.
Με αισθητική και ενορχηστρωτική λογική των Μασάι της Κοκκίνου, το λες και λίγο «παλιακό». Ότι είναι ξεσηκωτικό, πάντως, δεν μπορεί να το αρνηθεί κανείς. Ίσως παίξει δυνατά στα beach bar το καλοκαίρι του 2021, ποιος ξέρει; Λες και αντίστοιχα τραγούδια άλλων κοριτσιών και αγοριών, που δεν διεκδίκησαν τίτλο top model, είναι καλύτερα…
Να σημειωθεί ότι συνήθως ακολουθείται από τις διαγωνιζόμενες αντίστροφη πορεία: πρώτα GNTM, μετά καριέρα τραγουδίστριας με απώτερο στόχο την παρουσίαση τηλεπαιχνιδιού ή τηλεοτπικού show. Η Ρασέλ τα έκανε ανάποδα και μπράβο της!
Τι, όχι;
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις