![Big Brother : Οι πρώτες δηλώσεις του Χρήστου Μακρίδη μετά την αποχώρησή του](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/11/varthakouris-antidimarxos-5.jpg)
Big Brother : Οι πρώτες δηλώσεις του Χρήστου Μακρίδη μετά την αποχώρησή του
Το βράδυ της Παρασκευής, ο Χάρης Βαρθακούρης ανακοίνωσε πως το τηλεοπτικό κοινό αποφάσισε πως από το σπίτι του Big Brother αποχωρεί ο Χρήστος Μακρίδης γνωστός και ως αντιδήμαρχος.
Spotlight
-
Ο Κρουκς είχε στο κινητό του φωτογραφίες της Κέιτ Μίντλετον - Οι αναζητήσεις του στο διαδίκτυο
-
«Καμίνι» η χώρα για δωδέκατη μέρα - «Ακραία» θερμική καταπόνηση σε δύο περιοχές
-
Φρίκη: Στραγγάλισε κι έκαψε την «αγάπη της ζωής του» - Τραγικό τέλος για 21χρονη influencer
-
Έλεγχος στα περιουσιακά στοιχεία του Απόστολου Λύτρα - Τι ψάχνουν οι Αρχές
Το βράδυ της Παρασκευής, ο Χάρης Βαρθακούρης ανακοίνωσε πως το τηλεοπτικό κοινό αποφάσισε πως από το σπίτι του Big Brother αποχωρεί ο Χρήστος Μακρίδης γνωστός και ως αντιδήμαρχος.
Λίγα λεπτά μετά ο ίδιος βρέθηκε στο στούντιο του Big Brother και έκανε τις πρώτες του δηλώσεις.
«Δεν είμαι χαρούμενος όταν συμβαίνουν διάφορα πράγματα που δε μου αρέσουν. Όταν βλέπω αδικίες και ψευτιές δε τις γουστάρω. Αν δε βγω πρώτος, δε θέλω να βγω δεύτερος. Αν δε βγω πρώτος, καλά έκανα και έφυγα τώρα, να πάω στους ανθρώπους που με αγαπάνε, στη γυναίκα μου, στην οικογένειά μου. Με κούρασε αυτή η κατάσταση της μιζέριας. Δεν είμαι θυμωμένος, είμαι χαρούμενος.
Δείτε όλα όσα ειπώθηκαν στο ακόλουθο βίντεο:
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις