MVP της 4ης αγωνιστικής ο εκπληκτικός Μάρβιν Τζόουνς
Ο Αμερικανός άσος του Περιστερίου πέτυχε 19 πόντους απέναντι στο Μεσολόγγι και κέρδισε τον τίτλο του MVP για την 4η αγωνιστική της Basket League.
Spotlight
-
Καναδός υπήκοος έκανε επίθεση με μαχαίρι στο Ισραήλ - Τον σκότωσαν οι δυνάμεις ασφαλείας
-
Σκότωσε αδέσποτη γάτα επειδή μπήκε στην αυλή του - Συνελήφθη και θα πληρώσει και πρόστιμο 30.000 ευρώ
-
Αυτός είναι ο λόγος που δεν πρέπει να πίνετε νερό από τη βρύση του μπάνιου
-
Ντέμη Γεωργίου: Η συμμετοχή στο MasterChef και ο ξαφνικός θάνατος
Στο Περιστέρι και συγκεκριμένα στον Μάρβιν Τζόουνς κατέληξε το βραβείο του MVP της 4ης αγωνιστικής της Basket League, με τον Αμερικανό άσο της ομάδας των Δυτικών Προαστίων να επιβραβεύεται για την εξαιρετική εμφάνιση που έκανε στον χθεσινό αγώνα με το Μεσολόγγι.
Ο Αργύρης Πεδουλάκης, στο πρώτο του παιχνίδι μετά την επιστροφή του στον πάγκο του Περιστερίου, είδε τον Μάρβιν Τζόουνς να κάνει ματσάρα απέναντι στο Μεσολόγγι και να οδηγεί με… μαθηματική ακρίβεια την ομάδα των Δυτικών Προαστίων στη νίκη με 84-72.
Ο Αμερικανός έμεινε στο παρκέ για 31:15 λεπτά, έχοντας 19 πόντους με 3/4 βολές, 8/10 δίποντα, 8 ριμπάουντ, 1 ασίστ, 1 τάπα, 1 κλέψιμο και 1 λάθος. Μια εξαιρετική εμφάνιση, που τον βοήθησε να συγκεντρώσει 31 βαθμούς στο σύστημα αξιολόγησης και να κερδίσει τον τίτλο του MVP.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις