![Έπεσαν τα πρώτα χιόνια στον Παρνασσό: Άδειο το χιονοδρομικό κέντρο - Εικόνες από drone](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/11/parnasos.jpg)
Έπεσαν τα πρώτα χιόνια στον Παρνασσό: Άδειο το χιονοδρομικό κέντρο – Εικόνες από drone
Το 2020 θα μείνει στην ιστορία για πολλούς λόγους. Ο κοροναϊός έχει εισβάλει στις ζωές μας με καταστροφικές συνέπειες. Πέρα από τις ανθρώπινες απώλειες οι συνέπειες σε οικονομικό επίπεδο είναι πραγματικά ανυπολόγιστες
Spotlight
-
Θετικός στον κορονοϊό ο Μπάιντεν - Η ανακοίνωση του Λευκού Οίκου
-
Ο «λόγος του βασιλιά» στη βουλή - Η εντυπωσιακή τελετή και οι δεσμεύσεις Στάρμερ δια στόματος Καρόλου
-
Ετοιμάζεστε να κάνετε διακοπές με τον σκύλο σας; - Προετοιμαστείτε κατάλληλα για να περάσετε φίνα!
-
Νέες τουρκικές προκλήσεις με μαχητικά F-5 να πετούν πάνω από τη νεκρή ζώνη
Το 2020 θα μείνει στην ιστορία για πολλούς λόγους. Ο κοροναϊός έχει εισβάλει στις ζωές μας με καταστροφικές συνέπειες. Πέρα από τις ανθρώπινες απώλειες οι συνέπειες σε οικονομικό επίπεδο είναι πραγματικά ανυπολόγιστες.
Μετά την ανεμική καλοκαιρινή τουριστική σεζόν και την πενιχρή προσέλευση τουριστών ακολουθεί μια πραγματικά καταστροφική χειμερινή τουριστική σεζόν με μηδενική κίνηση σε όλα τα επίπεδα.
Χιονοδρομικά κέντρα κλειστά, εστίαση κλειστή και τα χειμερινά καταλύματα τουλάχιστον για φέτος δεν προβλέπεται να φιλοξενήσουν επισκέπτες.
Η ομάδα Up Stories βρέθηκε στο Χιονοδρομικό Κέντρο Παρνασσού στο γειτονικό Λιβάδι όπου βρίσκονται τα περισσότερα σαλέ της περιοχής καθώς και μερικά από τα καλύτερα εστιατόρια της περιοχής καθώς και στην διάσημη Αράχωβα.
Τα πάντα κλειστά και η εικόνα άκρως αποκαρδιωτική.
Τα πλάνα που περιέχονται στο βίντεο μας δεν χρήζουν περεταίρω σχολίων.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις