![Η αφιέρωση του Πέτρου Ιακωβίδη στην Νατάσα Θεοδωρίδου](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/12/photo5992355401380771196.jpg)
Η αφιέρωση του Πέτρου Ιακωβίδη στην Νατάσα Θεοδωρίδου
Ο Πέτρος Ιακωβίδης δεν θα μπορούσε να λείπει από αυτά τα μοναδικά Χριστούγεννα
Spotlight
-
Ποιες ευρωπαϊκές χώρες είναι οι φθηνότερες και οι ακριβότερες στα διαμερίσματα
-
Έλον Μασκ: «Ο ιός της woke κουλτούρας σκότωσε τον γιο μου»
-
Οι Maneskin βραβεύτηκαν για τη σαρωτική επιτυχία τους στην Ελλάδα
-
Τους ιδιώτες γιατρούς που δεν θα βοηθήσουν το ΕΣΥ τιμωρεί το υπ. Υγείας - Τέλος η ηλεκτρονική συνταγογράφηση
Ο Πέτρος Ιακωβίδης δεν θα μπορούσε να λείπει από αυτά τα μοναδικά Χριστούγεννα.
«Θέλω την σημερινή βραδιά να την γεμίσουμε με αγάπη, με ευχές, με φίλους. Να την γιορτάσουμε παρέα. Όλο αυτό το δεύτερο lockdown έχω τραγουδήσει με τον Πέτρο. Όσοι μας βλέπετε στο instagram ξέρετε ότι είναι πειραχτήρι και πολύ ταλαντούχο πλάσμα. Είμαστε οικογένεια. Είμαστε μαζί αν όχι κάθε μέρα, μέρα παρά μέρα. Καμία φορά ευλογούνται οι άνθρωποι να γνωρίζουν στη ζωή τους νέους ανθρώπους. Θα κρατήσω τον χαρακτήρα του. Είναι καλός άνθρωπος, δοτικός και πολύ καλός μου φίλος πια. Είμαι πολύ τυχερή» ανέφερε η Νατάσα Θεοδωρίδου.
Ο τραγουδιστής της αφιέρωσε ένα τραγούδι που αγαπάει ιδιαίτερα καθώς σε εκείνη οφείλεται η κυκλοφορία του. Το «Μη θυμώνεις» ερμήνευσε ο Ιακωβίδης και μαζί το «Σ’ αγαπάω σου φώναξα» και το «Φόβαμαι».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις