![Αντετοκούνμπο : Θα ήταν υπέροχο να είχαμε τους φιλάθλους μαζί μας τα Χριστούγεννα](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2020/12/giannis-iso-scaled-e1605646153769-784x491-1.jpg)
Αντετοκούνμπο : Θα ήταν υπέροχο να είχαμε τους φιλάθλους μαζί μας τα Χριστούγεννα
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο μίλησε για την απουσία του κόσμου στο ματς των Χριστουγέννων με τους Γουόριορς και το πόσο σημαντικό θα ήταν να ήταν γεμάτο το γήπεδο.
Spotlight
-
ΣΥΡΙΖΑ: Φέρνει στη Βουλή την αποκάλυψη του in ότι το Μαξίμου ετοιμάζει αγορά νέου λογισμικού παρακολούθησης
-
Συνέλαβαν εργοδότη για επίθεση με ρατσιστικό κίνητρο σε υπάλληλό του - Τον καταδίωκε με αυτοκίνητο
-
«Κύμα» κορονοϊού και εκδρομέων πάνε... διακοπές μαζί - Υποχώρηση κρουσμάτων στην Αττική, άνοδος στην επαρχία
-
Ο Έλληνας ηθοποιός που δήλωνε ότι έχει πάει με 3.200 γυναίκες... έλεγε ψέματα
Οι Μπακς αντιμετωπίζουν τους Γουόριορς ανήμερα των Χριστουγέννων για πρώτη φορά μετά από το 1968, ενώ γενικότερα το ΝΒΑ έχει πλήρη δράση πάντα αυτή τη μέρα και ο Γιάννης Αντετοκούνμπο θέλησε να σχολιάσει το γεγονός ότι το γήπεδο θα είναι άδειο.
Πιο συγκεκριμένα, ο Greek Freak λοιπόν μίλησε για τα 50 χρόνια από την τελευταία φορά που συνέβη κάτι ανάλογο, ενώ ξεκαθάρισε ότι θα ήθελε να έχει τον κόσμο της ομάδας στο πλευρό του σε μια τόσο σημαντική ημέρα.
«Είναι απίστευτο, πραγματικά. 50 χρόνια; Κάναμε πολύ δρόμο από τότε. Είναι τρομερό που παίζουμε εντός έδρας, μακάρι να ήταν εδώ και οι φίλαθλοί μας στο γήπεδο, θα ήταν υπέροχο να γιορτάσουμε όλοι μαζί αυτή την ημέρα, τα Χριστούγεννα», δήλωσε χαρακτηριστικά.
50 YEARS!?!
We’ve come a long way.
Ready for the first #NBAXmas game in Milwaukee since 1968. pic.twitter.com/O7bz6bCncA
— Milwaukee Bucks (@Bucks) December 25, 2020
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις