![Τζένη Μπαλατσινού : «Νιώθω ευγνωμοσύνη που όλα πήγαν κατ’ ευχήν»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/01/l-4.jpg)
Τζένη Μπαλατσινού : «Νιώθω ευγνωμοσύνη που όλα πήγαν κατ’ ευχήν»
Εξιτήριο από το μαιευτήριο, μετά τη γέννηση του γιου της, πήρε η Τζένη Μπαλατσινού την Τρίτη που μας πέρασε. Μαζί της ήταν φυσικά ο σύζυγός της, Βασίλης Κικίλιας.
Spotlight
-
Έσπασε κάθε ρεκόρ ο φετινός καύσωνας - Ο μεγαλύτερος σε διάρκεια στην Ελλάδα από το 1980
-
Π. Μαρινάκης: Ο Πολάκης έχει χάσει κάθε όριο ευπρέπειας – Να τον διαγράψει ο Κασσελάκης
-
Τα τουρκικά πολεμικά πλοία στην Κάσο, το τουρκολιβυκό μνημόνιο και η ελληνοαιγυπτιακή ΑΟΖ
-
Ο Τραμπ ζήτησε γρήγορο τερματισμό του πολέμου στη Γάζα μια μέρα πριν από τη συνάντηση με τον Νετανιάχου
Εξιτήριο από το μαιευτήριο, μετά τη γέννηση του γιου της, πήρε η Τζένη Μπαλατσινού την Τρίτη που μας πέρασε. Μαζί της ήταν φυσικά ο σύζυγός της, Βασίλης Κικίλιας.
Το ζευγάρι δεν μπορούσε να κρύψει τη χαρά και την ευτυχία του, ενώ συγκινημένοι οι δυο τους ευχαρίστησαν τους γιατρούς και το νοσηλευτικό προσωπικό.
«Νιώθω ευγνωμοσύνη που όλα πήγαν κατ’ ευχήν και είμαστε όλοι μαζί σπίτι μας, υγιείς».
«Θα ήθελα να ευχαριστήσω πάνω απ’ όλα το γιατρό, τον κο Παντελή Τρομπούκη και όλη την ομάδα. Θα ήθελα να πω ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στο νοσηλευτικό προσωπικό της ΜΕΘ. Θα ήθελα να ευχαριστήσω, επίσης, την εξαιρετική ομάδα, που κάνουν λειτούργημα, πάνω, τις κοπέλες στη μονάδα νεογνών. Όλο το νοσηλευτικό προσωπικό και ιδιαίτερα τον άντρα μου» είπε, μεταξύ άλλων, εμφανώς συγκινημένη η Τζένη Μπαλατσινού. Σε νέα της δήλωση στο Secret και τη Σάσα Σταμάτη η Τζένη είπε χαρακτηριστικά: «Νιώθω ευγνωμοσύνη που όλα πήγαν κατ’ ευχήν και είμαστε όλοι μαζί σπίτι μας, υγιείς».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις