![Ραφίνια: «Σε ευχαριστώ πολύ πρόεδρε»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/02/1-65.jpg)
Ραφίνια: «Σε ευχαριστώ πολύ πρόεδρε»
Με μακροσκελές κείμενό του στο Instagram, o Ραφίνια αποχαιρέτησε τον Ολυμπιακό και τον ηγέτη του, Βαγγέλη Μαρινάκη
Spotlight
-
Αποκάλυψη in: Φωτογραφίες του 54χρονου τοπογράφου και του σημείου της δολοφονίας στο Ψυχικό είχε στο κινητό του ο 44χρονος
-
Ηλεκτρικό ρεύμα: Κόπηκε στα δύο το ενιαίο δίκτυο στην Ευρώπη – 10 ερωτοαπαντήσεις για τις υψηλές τιμές
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
Τα κλάματα στο Ρέντη όταν αποχαιρετούσε τους συμπαίκτες του. Το φορτισμένο κλίμα όταν υπέγραφε τη λύση του συμβολαιού του. Και τώρα ένα κείμενο γεμάτο ευχαριστώ.
Ο Ραφίνια έμεινε λίγο στον Ολυμπιακό, αλλά δέθηκε με τον σύλλογο, τους ανθρώπους του. Και με ένα μακροσκελές κείμενο αποχαιρέτησε τους ερυθρόλευκους και ευχαρίστησε τον Βαγγέλη Μαρινάκη για τη συμπεριφορά απέναντί του.
Αναλυτικά όσα έγραψε:
«Λέω αντίο σήμερα στον Ολυμπιακό. Την ομάδα που με δέχθηκε με τόση χαρά και σεβασμό. Είμαι ευγνώμων προς τους φιλάθλους, για την οικειότητά τους, προς εμένα. Για τους εργαζομένους στην ομάδα, για όλη τους τη φροντίδα.
Για τους συμπαίκτες μου, για το προπονητικό επιτελείο, για τη Διοίκηση και τον πρόεδρο κ. Βαγγέλη Μαρινάκη. Για όλη την εμπιστοσύνη στη δουλειά μου. Που τίμησε ό,τι συμφωνήσαμε και που ήταν εξαιρετικά σωστός στην όλη διαδικασία. Σε ευχαριστώ πολύ πρόεδρε».
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις