![Έφτασε στη Λάρισα η ΑΕΚ : Στον αέρα το ματς](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/02/3093521-1536x1049-1.jpg)
Έφτασε στη Λάρισα η ΑΕΚ : Στον αέρα το ματς
Η ΑΕΚ έφτασε το απόγευμα του Σαββάτου στη Λάρισα για το παιχνίδι με την ΑΕΛ αλλά η διεξαγωγή του ματς θα κριθεί αύριο ανάλογα με την πορεία της κακοκαιρίας.
Spotlight
-
Αποκάλυψη in: Φωτογραφίες του 54χρονου τοπογράφου και του σημείου της δολοφονίας στο Ψυχικό είχε στο κινητό του ο 44χρονος
-
Ηλεκτρικό ρεύμα: Κόπηκε στα δύο το ενιαίο δίκτυο στην Ευρώπη – 10 ερωτοαπαντήσεις για τις υψηλές τιμές
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
Η ΑΕΚ φιλοξενείται στο Αλκαζάρ από την ΑΕΛ (14/2, 17:15) για την 22η αγωνιστική της Super League και από το απόγευμα του Σαββάτου η αποστολή της Ένωσης έχει φτάσει στη Λάρισα.
Εκεί που βρήκε μια θερμοκρασία κάτω από το μηδέν και το χιόνι να πέφτει ενώ αναμένεται να πυκνώσει κατά τη διάρκεια της νύχτας. Μάλιστα ήδη το έχει στρώσει στην πόλη και δεν αποκλείεται το ίδιο να συμβεί και στον αγωνιστικό χώρο του γηπέδου.
Κάτι που σε συνδυασμό με τον παγετό θα κάνει πολύ δύσκολη τη διεξαγωγή της αυριανής αναμέτρησης. Όλα τα ενδεχόμενα μοιάζουν αυτή τη στιγμή ανοιχτά με την τύχη του ματς να κρίνεται λίγες ώρες πριν τη σέντρα.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις