![Συνεκπαίδευση ελληνικής φρεγάτας και αμερικανικού αντιτορπιλικού](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/03/fregata.1.jpg)
Συνεκπαίδευση ελληνικής φρεγάτας και αμερικανικού αντιτορπιλικού
Την Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021 έγινε συνεκπαίδευση της φρεγάτας «ΥΔΡΑ» του Πολεμικού Ναυτικού και του αντιτορπιλικού JOHN PAUL JONES των ΗΠΑ στη θαλάσσια περιοχή της Αραβικής Θάλασσας.
Spotlight
-
Εφτά χρόνια φυλακή στα δύο αδέρφια για τον θάνατο 52χρονου - Τον είχαν ξυλοκοπήσει επειδή τάιζε αδέσποτα ζώα
-
Η αγορά ζητά παράταση στις φορολογικές δηλώσεις - Τι λένε Χατζηθεοδοσίου, Πόλυγγερ και Καββαθάς
-
Σοκ για την Σερένα Γουίλιαμς: Ο σύζυγός της αποκάλυψε ότι διαγνώστηκε με την νόσο του Lyme
-
Τελείωσε το παραμύθι για πρίγκιπα Χάρι και Μέγκαν Μαρκλ
Την Κυριακή 28 Φεβρουαρίου 2021 έγινε συνεκπαίδευση της φρεγάτας «ΥΔΡΑ» του Πολεμικού Ναυτικού και του αντιτορπιλικού JOHN PAUL JONES των ΗΠΑ στη θαλάσσια περιοχή της Αραβικής Θάλασσας.
Η συνεκπαίδευση σκόπευε στην επαύξηση του επιπέδου της επιχειρησιακής ετοιμότητας, μαχητικής ικανότητας και συνεργασίας των συμμετεχουσών μονάδων σε διμερές και διασυμμαχικό πλαίσιο.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις