![Μυτιλήνη : Ουρές και ταλαιπωρία για ένα πιστοποιητικό αναπηρίας](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/03/εφκα.jpg)
Μυτιλήνη : Ουρές και ταλαιπωρία για ένα πιστοποιητικό αναπηρίας
Στους συγκεντρωμένους ανακοινώθηκε ότι για να εισέλθουν στο κτίριο πρέπει πρώτα να έχουν κάνει rapid test, κάτι για το οποίο δεν είχαν ενημερωθεί εκ των προτέρων.
Spotlight
-
Παραμένει στη φυλακή ο Ηλίας Κασιδιάρης – Απορρίφθηκε το αίτημα αποφυλάκισης
-
Άγριο επεισόδιο στη Θεσσαλονίκη - Ομάδα ανδρών ξυλοφόρτωσε ζευγάρι και τους έσπασε το μαγαζί
-
Ανορθόδοξες συμβουλές για να «ξεγελάσουμε» τη ζέστη
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
Απίστευτη ταλαιπωρία για τους κατοίκους της Λέσβου που θέλουν να πάρουν την πιστοποίηση της αναπηρίας καθώς όσοι είχαν ενημερωθεί για το σημερινό τους ραντεβού δεν πίστευαν στα μάτια τους όταν είδαν πλήθος ανθρώπων να σχηματίζουν ουρά, περιμένοντας όλοι την ίδια ώρα για την εξέταση.
Στο συγκεντρωμένο πλήθος ανακοινώθηκε ότι για να εισέλθουν στο κτίριο πρέπει πρώτα να έχουν κάνει rapid test πράγμα για το οποίο δεν τους είχε ενημερώσει κανένας πριν.
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/03/εφκα1-600x450.jpg)
Βλέποντας τον μεγάλο αριθμό των ανθρώπων που έπρεπε να κάνει το τεστ, οι εργαζόμενοι στον συγκεκριμένο τομέα είπαν χαρακτηριστικά : “πηγαίνετε πίσω σε αυτόν που σας είπε να έρθετε εδώ να σας το κάνει αυτός γιατί εμείς δεν προλαβαίνουμε” αναγκάζοντας τον κόσμο να γυρίσει πίσω μεγαλώνοντας την αγωνία και την ταλαιπωρία.
Μετά από μεγάλη αναμονή και βλέποντας ότι δεν υπήρχε άλλη λύση, ξεκίνησαν την διαδικασία χωρίς rapid test.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις