![Φάρμα: Αυτός είναι ο πρώτος μονομάχος για φέτος](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/03/farma-1-682x384.jpg)
Φάρμα: Αυτός είναι ο πρώτος μονομάχος για φέτος
Ο αρχηγός επέλεξε τον πρώτο μονομάχο που θα παλέψει για την παραμονή του
Spotlight
-
Πανικός στην Καστοριά - Αρκούδα έκοβε βόλτες στο κέντρο του Άργους Ορεστικού
-
Η εικόνα που μπορεί να αποκαλύψει τις βαθύτερες επιθυμίες σας
-
Δεν κινδυνεύουμε από τις ρυτίδες του Μπάιντεν, αλλά από τα γηρατειά της Δύσης
-
«Μπαλώματα» με ιδιώτες γιατρούς για το «ελληνικό καλοκαίρι» ενώ το ΕΣΥ χρειάζεται άμεσες λύσεις
Μετά το γεγονός ότι ο Κωνσταντίνος αναδείχθηκε ο πρώτος αρχηγός για φέτος στην Φάρμα, θα έπρεπε να επιλέξει ποιος θα είναι κι ο πρώτος μονομάχος που θα παλέψει για την παραμονή του στο ριάλιτι.
Ο ίδιος είχε επιλέξει ως υπηρέτες τον Θανάση Πάτρα και την Σοφία Παυλίδου αλλά ένας από αυτούς θα έπρεπε να είναι και μονομάχος στην πρώτη δοκιμασία αποχώρησης.
Αρχικά ο Σάκης Τανιμανίδης εξήγησε την διαδικασία κι έδωσε στον Κωνσταντίνο μια μαύρη πέτρα για να την δώσει με την σειρά του σε αυτόν που θα επιλέξει. Τελικά η μαύρη πέτρα πήγε στον Θανάση Πάτρα, σε μια αμήχανη διαδικασία καθώς οι παίκτες γνωρίζονται τώρα και δεν έχουν διαμορφωθεί ακόμα οι ισορροπίες.
Ο Θανάσης Πάτρας θα πρέπει να μονομαχήσει με κάποιον άλλο άντρα της Φάρμας για την παραμονή του.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις