![Έτοιμος για τη «μάχη» στη Ρόδο ο Άρης](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/04/1-94.jpg)
Έτοιμος για τη «μάχη» στη Ρόδο ο Άρης
Ο Άρης είναι πανέτοιμος για την αναμέτρηση με τον Κολοσσό στη Ρόδο για την 20ή αγωνιστική της Basket League
Spotlight
-
H Ελλάδα διώχνει τα παιδιά της και μετά τα μνημόνια - Φεύγουν αυτοί που βρίσκονται στην πιο παραγωγική ηλικία
-
Διαδηλωτές στο Μπαγκλαντές απελευθέρωσαν κρατουμένους - Βγαίνει ο στρατός στους δρόμους
-
Γιατί η Ελλάδα γλίτωσε τα χειρότερα από το μπλακάουτ της CrowdStrike – Πώς αντέδρασαν άλλες κυβερνήσεις
-
Κάποτε αποτελούσε κακόγουστη φάρσα – Τώρα ο καφές με… αλάτι είναι πραγματικότητα
Επιστροφή σε θετικά αποτελέσματα μετά απο τρεις συνεχείς ήττες (ΠΑΟΚ, ΑΕΚ, Προμηθέα Πάτρας), προσδοκά να έχει αύριο, Σάββατο (3/4) αντιμετωπίζοντας για την 20ή αγωνιστική της Basket League, στη Ρόδο, τον Κολοσσό, ο Άρης (16:00).
Αναμέτρηση για την οποία, ο Σάββας Καμπερίδης υπολογίζει στα πλάνα του όλους τους παίκτες του, με εξαίρεση τους νεαρούς Γιάννη Σιδηροηλία και Κώστα Τσιρογιάννη. Ο τεχνικός των «κίτρινων» μίλησε για το ματς, μέσω της επίσημης σελίδας της ΚΑΕ στο διαδίκτυο, τονίζοντας :
«Ο Κολοσσός είναι μια ομάδα σοβαρή, μαχητική, με υψηλό κίνητρο, η οποία διεκδικεί όλες τις αναμετρήσεις μέχρι τέλους. Εμείς προερχόμαστε από συνεχόμενα αρνητικά αποτελέσματα και θα πρέπει να αγωνιστούμε με συγκέντρωση σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού, προκειμένου να καταφέρουμε να επιστρέψουμε στις νίκες».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις