![Σήκωσε τα... μανίκια και έπιασε δουλειά στη Νυρεμβέργη ο Ρέμπε](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/04/1-86.jpg)
Σήκωσε τα… μανίκια και έπιασε δουλειά στη Νυρεμβέργη ο Ρέμπε
Ο Όλαφ Ρέμπε έχει ήδη πιάσει δουλειά στη Νυρεμβέργη, με τον τεχνικό της ομάδας, Ρόμπερτ Κλάους να μιλά με τα καλύτερα λόγια για τον πρώην αθλητικό διευθυντή του ΠΑΟΚ
Spotlight
-
Ούσα Βανς - Η Ινδοαμερικανίδα δικηγόρος έσπασε το καλούπι των «γυναικών περί τον Τραμπ»
-
Δημοσιογράφος θα αποζημιώσει με 5.000 ευρώ την Μελόνι επειδή την είπε «κοντή»
-
Νέο έκτακτο δελτίο: Καύσωνας διαρκείας μέχρι τη Δευτέρα
-
Φοβάσαι τις αναταράξεις στα αεροπλάνα; Πιλότος αποκαλύπτει την ιδανική θέση για να κάτσεις
Ο Όλαφ Ρέμπε αποφάσισε να αφήσει τον ΠΑΟΚ και να επιστρέψει στην πατρίδα του ώστε να εργαστεί εκεί αναλαμβάνοντας τη θέση του αθλητικού διευθυντή της Νυρεμβέργης.
Ο Γερμανός έχει ήδη πιάσει δουλειά και βρίσκεται σε συζητήσεις με τον προπονητή της ομάδας, Ρόμπερτ Κλάους, ώστε να δουν τι χρειάζεται ο σύλλογος για να κινηθούν καταλλήλως.
Μάλιστα ο τεχνικός της Νυρεμβέργης μίλησε με τα καλύτερα λόγια για τον πρώην αθλητικό διευθυντή του ΠΑΟΚ, αναφέροντας πως μιλούν πολύ και πως θα επιδιώξουν να λύσουν όλα τα ζητήματα που έχει ο σύλλογος.
«Μιλάμε πολύ. Είναι ομαδικός παίκτης όπως ο Ντίτερ Χέκινγκ. Θέλουμε να λύσουμε όλα τα προβλήματα ως ομάδα, έχουμε αρκετές ιδέες που θέλουμε να τις συζητήσουμε», ήταν χαρακτηριστικά τα λόγια του.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις