Φάρμα : Κι όμως, ο… σκληρός Μιχάλης Ιατρόπουλος «λύγισε» στους συμπαίκτες του
Στη «Φάρμα» της Παρασκευής, οι παίκτες κλήθηκαν να προχωρήσουν σε ακόμα μια ψηφοφορία για τον δεύτερο υποψήφιο αρχηγό της νέας εβδομάδας. Μια ψηφοφορία που οδήγησε, ανέλπτιστα τόσο για τον ίδιο όσο και για το τηλεοπτικό κοινό, στον Μιχάλη Ιατρόπουλο
Spotlight
-
Πανικός στην Καστοριά - Αρκούδα έκοβε βόλτες στο κέντρο του Άργους Ορεστικού
-
Η εικόνα που μπορεί να αποκαλύψει τις βαθύτερες επιθυμίες σας
-
Δεν κινδυνεύουμε από τις ρυτίδες του Μπάιντεν, αλλά από τα γηρατειά της Δύσης
-
«Μπαλώματα» με ιδιώτες γιατρούς για το «ελληνικό καλοκαίρι» ενώ το ΕΣΥ χρειάζεται άμεσες λύσεις
Στη «Φάρμα» της Παρασκευής, οι παίκτες κλήθηκαν να προχωρήσουν σε ακόμα μια ψηφοφορία για τον δεύτερο υποψήφιο αρχηγό της νέας εβδομάδας. Μια ψηφοφορία που οδήγησε, ανέλπτιστα τόσο για τον ίδιο όσο και για το τηλεοπτικό κοινό, στον Μιχάλη Ιατρόπουλο.
Μάλιστα, ο γνωστός ηθοποιός δεν έκρυψε την συγκίνηση του για την υποστήριξη που δέχθηκε από τους συμπαίκτες του και το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας που σε καμιά περίπτωση δεν περίμενε.
Έτσι, όταν ο Σάκης Τανιμανίδης του έδωσε τον λόγο, ο Μιχάλης Ιατρόπουλος σημείωσε χαρακτηριστικά πως «θέλω να τους ευχαριστήσω από καρδιάς γιατί μπορεί να φαίνομαι σκληρός αλλά συγκινούμαι… Να το ξέρετε… Όλα τα παιδιά τα ευχαριστώ για την αγάπη τους και τον σεβασμό τους και θα κάνω τα πάντα να πάμε καλά. Η Φάρμα να πάει καλά».
«Όταν τον ρώτησε ο παρουσιαστής της Φάρμας ρώτησε τον ηθοποιό για το συναίσθημα που αισθάνεται μετά την ψήφο των συμπαικτών του, εκείνος εμφανώς συγκινημένος αρκέστηκε να πει πως «αυτό θα μου επιτρέψετε να το κρατήσω για τον εαυτό μου».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις