![Καρεμπέ και Τζιοβάνι θυμήθηκαν το δικό τους μεγάλο Clasico](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/04/2981221.jpg)
Καρεμπέ και Τζιοβάνι θυμήθηκαν το δικό τους μεγάλο Clasico
Τη δικιά τους μάχη στο Clasico θυμήθηκαν οι Καρεμπέ και Τζιοβάνι ενόψει του αποψινού ντέρμπι στη Μαδρίτη.
Spotlight
-
Ούσα Βανς - Η Ινδοαμερικανίδα δικηγόρος έσπασε το καλούπι των «γυναικών περί τον Τραμπ»
-
Κτηματολόγιο: Πάνω από 400 επιθέσεις σε 5 μέρες, λέει το υπουργείο – «Σουρωτήρι για τους χάκερ», τονίζει ο ΣΥΡΙΖΑ
-
Εκατοντάδες ρατσιστικές ονομασίες φυτών αλλάζουν έπειτα από ιστορική ψηφοφορία
-
Τέλος η συνεργασία του ΟΠΕΚΑ με την εταιρεία που διέθετε τα σχολικά γεύματα στη Λαμία
Σε ρυθμούς Clasico κινείται όλη η ποδοσφαιρική κοινότητα, καθώς η Ρεάλ Μαδρίτης και η Μπαρτσελόνα θα διασταυρώσουν απόψε (22:00) τα «ξίφη» τους στο «Αλφρέδο Ντι Στέφανο» σε ένα από τα πιο σημαντικά μεταξύ τους παιχνίδια των τελευταίων ετών.
Ένας αγώνας με τεράστια ιστορία, στην οποία έχουν βάλει το… λιθαράκι τους και δύο «θρύλοι» του Ολυμπιακού. Ο λόγος φυσικά για τους Καρεμπέ και Τζιοβάνι που έχουν φορέσει τις φανέλες των δύο τεράστιων συλλόγων, έχοντας μάλιστα αντιμετωπίσει ο ένας τον άλλον.
Έτσι, οι δύο παλαίμαχοι άσοι θυμήθηκαν τον αγώνα που είχαν τεθεί αντιμέτωποι, δημοσιεύοντας τη χαρακτηριστική φωτογραφία, με τον Καρεμπέ να αναφέρει: «Με τον φίλο μου Τζιοβάνι, τότε, πριν πάμε στον Ολυμπιακό».
View this post on Instagram
View this post on Instagram
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις