![«Ράδιο Αρβύλα» : Συνεχίζεται η «μάχη» με τον κοροναϊό - Το... βίντεο - υπονοούμενο](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/04/kana.jpeg)
«Ράδιο Αρβύλα» : Συνεχίζεται η «μάχη» με τον κοροναϊό – Το… βίντεο – υπονοούμενο
«Θύμα» του κοροναϊού είναι εδώ και μία εβδομάδα η εκπομπή «Ράδιο Αρβύλα», με το βαν που είναι υπεύθυνο για τα γραφικά και τα βίντεο που παίζουν να μένει άδειο
Spotlight
-
Πανικός στην Καστοριά - Αρκούδα έκοβε βόλτες στο κέντρο του Άργους Ορεστικού
-
Η εικόνα που μπορεί να αποκαλύψει τις βαθύτερες επιθυμίες σας
-
Δεν κινδυνεύουμε από τις ρυτίδες του Μπάιντεν, αλλά από τα γηρατειά της Δύσης
-
«Μπαλώματα» με ιδιώτες γιατρούς για το «ελληνικό καλοκαίρι» ενώ το ΕΣΥ χρειάζεται άμεσες λύσεις
«Θύμα» του κοροναϊού είναι εδώ και μία εβδομάδα η εκπομπή «Ράδιο Αρβύλα», με το βαν που είναι υπεύθυνο για τα γραφικά και τα βίντεο που παίζουν να μένει άδειο.
Στο ξεκίνημα της εβδομάδας τα πράγματα πηγαίνουν λίγο καλύτερα για τους συνεργάτες του Αντώνη Κανάκη και της παρέας του, καθώς όπως είπε ο παρουσιαστής, ο Γρηγόρης επέστρεψε στη θέση του στο βαν, ενώ ευχή όλων είναι να γυρίσουν σύντομα, ο Βαγγέλης, η Σμαρώ, ο Βασίλης και ο Τάκης, ο οποίος περνάει πιο βαριά τον κοροναϊό.
«Γρήγορα κοντά μας» είπε ο Αντώνης Κανάκης για να ξεκινήσει η ροή της εκπομπής.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις