Η σύντροφος του Βεράτι τρολάρει τον Μίλερ για τον αποκλεισμό της Μπάγερν
Η εξωτική καλλονή δεν έχασε την ευκαιρία να πικάρει τον Τόμας Μίλερ μετά τον αποκλεισμό της Μπάγερν Μονάχου από την Παρί στα προημιτελικά του Champions League
Spotlight
-
Η «απάντηση» της φον ντερ Λάιεν στην απόφαση του δικαστηρίου για τα εμβόλια του κορονοϊού
-
Εφτά χρόνια φυλακή στα δύο αδέρφια για τον θάνατο 52χρονου - Τον είχαν ξυλοκοπήσει επειδή τάιζε αδέσποτα ζώα
-
Καυγάς Γεωργιάδη - Πολάκη στη Βουλή: «Τέτοιος δειλός ήσουν πάντα, φύγε, ουστ» - «Να ανακαλέσεις»
-
Πέθαινε το παιδί του και έπαιζε Playstation - Τα sms της τραγικής μητέρας
Παρά την ήττα με 1-0 στο Παρίσι, η Παρί Σεν Ζερμέν απέκλεισε την Μπάγερν Μονάχου από το Champions League χάρη στο εκτός έδρας 3-2 του πρώτου αγώνα και η εκδίκηση για την ήττα στον περσινό τελικό πάρθηκε πανηγυρικά.
Έτσι, η εντυπωσιακή σύντροφος του Μάρκο Βεράτι, Τζέσικα Αϊντί, δεν έχασε την ευκαιρία να… τρολάρει τον Τόμας Μίλερ, ο οποίος είχε δηλώσει χαρούμενος που θα έπαιζε ξανά ενάντια στην Παρί όταν είχε γίνει η κλήρωση των προημιτελικών. Είχε κλείσει μάλιστα το βίντεο που είχε ποστάρει με… γαλλικό χαιρετισμό «au revoir».
Η Τζέσικα λοιπόν δημοσίευσε σε story στο Instagram το εν λόγω στιγμιότυπο με το ειρωνικό «sorry, not sorry, au revoir», κάτι βέβαια που δύσκολα θα στενοχωρήσει τον Μίλερ περισσότερο από τον ίδιο τον αποκλεισμό…
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις