![Καλυβάτσης: Εγώ τους θαυμάζω, αλλά και αυτοί είναι κρυφοθαυμαστές μου](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/04/23-13.jpg)
Καλυβάτσης: Εγώ τους θαυμάζω, αλλά και αυτοί είναι κρυφοθαυμαστές μου
Ο Σωτήρης Καλυβάτσης μιλάει για την γνωριμία του με τους δύο καλλιτέχνες.
Spotlight
-
Η απόπειρα δολοφονίας κατά του Τραμπ προκαλεί φόβο στην Ευρώπη
-
Τα σκουπίδια που συσσωρεύονται στη Γάζα επιδεινώνουν τα δεινά του πολέμου - «Η μυρωδιά μάς σκοτώνει»
-
Την εκβίασαν με βίντεο όπου ήταν γυμνή και όταν δεν τους πλήρωσε την εκδικήθηκαν
-
Natalie Portman: Πώς η Rihanna με δύο μόλις λέξεις την βοήθησε να ξεπεράσει το διαζύγιό της
«Με τον Γιάννη γνωρίστηκα το 2008 όπου ήρθε να παρακολουθήσει μια παράσταση στην Ακτή Πειραιώς που συμμετείχα και εγώ μαζί με τον Σάκη Μπουλά, τον Γιάννη Ζουγανέλη, τον Βασίλη Παπακωνστνατίνου και τον Χρήστο Θηβαίο. Ήρθε στα καμαρίνια, μου ζήτησε αυτόγραφο και από τότε αναπτύχθηκε μια ιδιαίτερη σχέση που τώρα με την καραντίνα ξαναήρθε στα πάνω της» ανέφερε ο Αντώνης Καλυβάτσης για την γνωριμία του με τον Γιάννη Κότσιρα.
Για την Γιώτα Νέγκα ανέφερε: «Την Γιώτα την γνώριζα σαν καλλιτέχνη αλλά είχα την τιμή να την συναντήσω από κοντά πριν από μια εβδομάδα που ξεκινήσαμε τις προετοιμασίες. Εγώ το δηλώνω ότι είμαι θαυμαστής τους όπως όλοι οι Έλληνες, το θέμα είναι ότι εκείνοι είναι κρυφοθαυμαστές μου αλλά δεν το λένε».
Στη συνέχεια η «Πριγκιπέσσα» του Σωκράτη Μάλαμα από την Γιώτα Νέγκα.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις