![Μεϊμαράκης: «Λίγο ακόμα και βγαίνουμε»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/04/meimareurovouli-1.jpg)
Μεϊμαράκης: «Λίγο ακόμα και βγαίνουμε»
«Λίγο ακόμα και βγαίνουμε», γράφει με νόημα στην καθιερωμένη πασχαλινή του κάρτα -δια χειρός Γιάννη Φετάνη- ο αντιπρόεδρος της κοινοβουλευτικής ομάδας του ΕΛK στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο και επικεφαλής των ευρωβουλευτών της ΝΔ, Βαγγέλης Μεϊμαράκης.
Spotlight
-
Εφτά χρόνια φυλακή στα δύο αδέρφια για τον θάνατο 52χρονου - Τον είχαν ξυλοκοπήσει επειδή τάιζε αδέσποτα ζώα
-
Οι «παρενέργειες» των εμβολίων καίνε την Ούρσουλα φον ντερ Λάιεν
-
Σοκ για την Σερένα Γουίλιαμς: Ο σύζυγός της αποκάλυψε ότι διαγνώστηκε με την νόσο του Lyme
-
Τελείωσε το παραμύθι για πρίγκιπα Χάρι και Μέγκαν Μαρκλ
«Λίγο ακόμα και βγαίνουμε», γράφει με νόημα στην καθιερωμένη πασχαλινή του κάρτα -δια χειρός Γιάννη Φετάνη- ο αντιπρόεδρος της κοινοβουλευτικής ομάδας του ΕΛK στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο και επικεφαλής των ευρωβουλευτών της ΝΔ, Βαγγέλης Μεϊμαράκης.
Και ευχόμενος «Καλή Ανάσταση», ο Βαγγέλης Μεϊμαράκης στέλνει μήνυμα αισιοδοξίας για επιστροφή στην κανονικότητα μέσω του εμβολιασμού.
Για ακόμα μια φορά δε, το μήνυμα στέλνεται μέσω της φιγούρας με το μουστάκι την οποία καθιέρωσε τα τελευταία χρόνια ο κ. Μεϊμαράκης για τις ευχετήριες κάρτες τις ημέρες των γιορτών, προσαρμόζοντάς τη στις ανάγκες κάθε γιορτής.
Αυτή τη φορά η φιγούρα με το μουστάκι είναι ζωγραφισμένη στο πασχαλινό αυγό.
— Vangelis Meimarakis (@v_meimarakis) April 29, 2021
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις