![Άγριες Μέλισσες-Αποκάλυψη “βόμβα” για τον πρωταγωνιστικό ρόλο στον Σπύρο Παπαδόπουλο](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/05/Spyros-Papadopoulos-2.jpg)
Άγριες Μέλισσες-Αποκάλυψη “βόμβα” για τον πρωταγωνιστικό ρόλο στον Σπύρο Παπαδόπουλο
Δεν θα πιστέψετε ποιος ρόλος του είχε προταθεί στο δημοφιλές σήριαλ!
Spotlight
-
«Πρωταθλήτρια» Ευρώπης στην ακρίβεια η Ελλάδα - Σε ποια προϊόντα αυξήθηκαν οι τιμές [πίνακες]
-
ΣΥΡΙΖΑ: Φέρνει στη Βουλή την αποκάλυψη του in ότι το Μαξίμου ετοιμάζει αγορά νέου λογισμικού παρακολούθησης
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
-
Συνέλαβαν εργοδότη για επίθεση με ρατσιστικό κίνητρο σε υπάλληλό του - Τον καταδίωκε με αυτοκίνητο
Μια τηλεοπτική είδηση – βόμβα ανακοίνωσε χθες το μεσημέρι ο Σπύρος Παπαδόπουλος. Η εκπομπή “Στην Υγεια μας ρε παιδιά” ρίχνει τίτλους τέλους μετά από 17 χρόνια, ολοκληρώνοντας το ταξίδι της στο τηλεοπτικό τοπίο μετά το τέλος αυτής της σεζόν.
Μάλιστα, ο Γιώργος Λιάγκας με αφορμή το τέλος της μουσικής εκπομπής, έκανε μια τεράστια αποκάλυψη στο Πρωινό σχετικά με τον Σπύρο Παπαδόπουλο. Όπως μετέδωσε ο παρουσιαστής, ο γνωστός ηθοποιός πριν δυο χρόνια είχε πρόταση να πρωταγωνιστήσει στη δημοφιλή σειρά Άγριες Μέλισσες και να ενσαρκώσει τον ρόλο του Δούκα Σεβαστού, τον οποίο τελικά υποδύθηκε με μεγάλη επιτυχία ο Λεωνίδας Κακούρης.
Εκείνη την περίοδο, ο ηθοποιός Σπύρος Παπαδόπουλος είχε το Στην υγειά μας ρε παιδιά, όπως και θεατρική παράσταση και δεν προλάβαινε να το κάνει. Έτσι πήρε τον ρόλο ο Λεωνίδας Κακούρης, ο οποίος αρχικά συζητούσε για τον ρόλο του Μιλτιάδη Σεβαστού.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις