![James Καφετζής: Το ερωτικό ταξίδι στην Σιγκαπούρη με τη σύντροφό του](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/05/james-1.jpg)
James Καφετζής: Το ερωτικό ταξίδι στην Σιγκαπούρη με τη σύντροφό του
Η απόδραση του πρώην παίκτη του Survivor στην Σιγκαπούρη μαζί με την γερμανίδα σύντροφό του Maxine
Spotlight
-
Η βασιλική οικογένεια ψάχνει υπάλληλο για να φροντίζει τα άλογα - Το «παράδοξο» του μισθού
-
Σκότωσε καταλάθος 11χρονη με δηλητήριο για κοριούς - Το είχε φέρει παράνομα από την Ιταλία
-
«Διάδρομοι ψυχρού αέρα» ως λύση στους καύσωνες;
-
Παιδιά με διαβήτη τύπου 1 έχουν υπερδιπλάσιο κίνδυνο να εκδηλώσουν ψυχικά νοσήματα
Ο James Καφετζής υπήρξε ζευγάρι με τη γερμανίδα Maxine Dold και μαζί έκαναν ταξίδια σε μερικά από τα πιο όμορφα μέρη της γης, όπως είναι η Σιγκαπούρη.
Ο πολυσυζητημένος παίκτης του φετινού Survivor ο οποίος πριν από λίγες μέρες έσκασε… βόμβα καθώς αποχώρησε οικειοθελώς, πρόσφατα αποκάλυψε ότι είχε χωρίσει με την πανέμορφη γερμανίδα και πως λίγο πριν μπει στο παιχνίδι είχαν κάνει κοινές προσπάθειες επανασύνδεσης οι οποίες όμως έμειναν στη… μέση επειδή τελικά εκείνος έφυγε για τον Άγιο Δομίνικο.
Τους είδαμε όμως πρόσφατα να επικοινωνούν μέσα από το Survivor όταν η Μπλε ομάδα κέρδισε το έπαθλο επικοινωνίας. Και τότε ξαναφούντωσαν οι ελπίδες ότι αυτός ο έρωτας δεν έχει τελειώσει ακόμα.
Ένας έρωτας που υπήρξε πολυταξιδεμένος αφού οι δυο τους, πριν χωρίσουν είχαν κάνει υπέροχα ερωτικά ταξίδια μαζί.
Ένα από αυτά ήταν και η Σιγκαπούρη που ήθελαν να επισκεφτούν και οι δύο.
Ο James και η Maxine ως λάτρεις των ταξιδιών στους πιο απίστευτους προορισμούς, όπως θα δείτε και στο βίντεο παραπάνω, απόλαυσαν κάθε στιγμή αυτού του ταξιδιού τους που τους γέμισε υπέροχες εικόνες και αξέχαστες εμπειρίες.
Μάλιστα, όπως θα ακούσετε και στο βίντεο, ο James μας τη συστήνει ως την camera woman του ταξιδιού τους αφού άρεσε και σε εκείνη να απαθανατίζει με την κάμερα και τη φωτογραφική της μηχανή όμορφες εικόνες.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις