![Γιώργος Πατούλης: Πρώτα γενέθλια χωρίς τη Μαρίνα – Η όλο νόημα ανάρτησή του](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/05/ΜΑΡΙΝΑ-e1621018520950.jpg)
Γιώργος Πατούλης: Πρώτα γενέθλια χωρίς τη Μαρίνα – Η όλο νόημα ανάρτησή του
Αυτήν είναι η πρώτη χρονιά μετά από 35 χρόνια γάμου όπου ο Γιώργος Πατούλης περνά τα γενέθλιά του χωρίς τη σύζυγό του, αφού οι δυο τους βρίσκονται σε διάσταση
Spotlight
-
Σε επιφυλακή για τη μετάδοση νοσημάτων από τα κουνούπια
-
Σοκαριστικές εικόνες - Συνεθλίβη η θέση του οδηγού του τουριστικού λεωφορείου που «καρφώθηκε» σε νταλίκα
-
Ποιοι «πάνε ταμείο» – Ο «χάρτης» των πληρωμών για την περίοδο 22 έως 26 Ιουλίου
-
Νέα επίθεση της Τουρκίας στο Ισραήλ που «θα λογοδοτήσει για τα εγκλήματά του»
Την παρουσίαση του βιβλίου του με τίτλο «Τίποτα δεν ήταν εύκολο – Η ηρωίδα μάνα μου» πραγματοποίησε διαδικτυακά σήμερα ο Γιώργος Πατούλης, ανήμερα των γενεθλίων του.
Ο περιφερειάρχης Αττικής βρέθηκε σε γνωστό βιβλιοπωλείο, ανάμεσα σε λίγους φίλους και δημοσιογράφους, και συνομίλησε μαζί τους, ενώ εκείνοι τους επεφύλασσαν μια έκπληξη, καθώς εμφάνισαν μια τούρτα με κεράκια για να τα σβήσει.
Αυτήν είναι η πρώτη χρονιά μετά από 35 χρόνια γάμου όπου ο Γιώργος Πατούλης περνά τα γενέθλιά του χωρίς τη σύζυγό του, αφού οι δυο τους βρίσκονται σε διάσταση.
Πέρσι, η Μαρίνα Πατούλη ήταν εκείνη που είχε κάνει έκπληξη στον περιφερειάρχη, στο γραφείο του και μάλιστα, είχε εντυπωσιάσει με το κόκκινο φόρεμά της.
Φέτος, ο κ. Πατούλης πέρασε την ημέρα με τον γιό του, στον οποίο αφιέρωσε και την ανάρτησή του στα Social Media.
«Μία από τις πιο συγκινητικές ημέρες της ζωής μου η σημερινή. Ανήμερα των γενεθλίων μου, να παρουσιάζω το βιβλίο-αφιέρωμα στη μητέρα μου και να υπογράφω το πρώτο αντίτυπο στον εγγονό της και μονάκριβο γιο μου Αλέξανδρο. Οι ευχές σας αποτελούν την μεγαλύτερη δύναμη για μένα. Σας ευχαριστώ από καρδιάς» έγραψε
Δείτε την ανάρτηση
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις