![Το μήνυμα του Καρεμπέ για Νέφτσι: Ένας για όλους και όλοι για έναν](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/07/OSFP.jpg)
Το μήνυμα του Καρεμπέ για Νέφτσι: Ένας για όλους και όλοι για έναν
Ο Κριστιάν Καρεμπέ με ανάρτησή του στα social media έστειλε το δικό του μήνυμα ενόψει της αναμέτρησης του Ολυμπιακού με τη Νέφτσι Μπακού στο Καραϊσκάκη (21/7, 22.00)
Spotlight
-
«Πρωταθλήτρια» Ευρώπης στην ακρίβεια η Ελλάδα - Σε ποια προϊόντα αυξήθηκαν οι τιμές [πίνακες]
-
ΣΥΡΙΖΑ: Φέρνει στη Βουλή την αποκάλυψη του in ότι το Μαξίμου ετοιμάζει αγορά νέου λογισμικού παρακολούθησης
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
-
Συνέλαβαν εργοδότη για επίθεση με ρατσιστικό κίνητρο σε υπάλληλό του - Τον καταδίωκε με αυτοκίνητο
Ο Ολυμπιακός μετρά αντίστροφα για το πρώτο επίσημο ματς ενόψει της νέας σεζόν, καθώς αντιμετωπίζει την Τετάρτη (21/7, 22:00) στο Καραϊσκάκη τη Νέφτσι Μπακού στο πρώτο ματς για το δεύτερο προκριματικό γύρο του Champions League.
Ο Κριστιάν Καρεμπέ, με αφορμή την έναρξη των επίσημων αγωνιστικών υποχρεώσεων των Ερυθρολεύκων στην κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση, έστειλε το δικό του μήνυμα για το σημαντικό ματς με τους Αζέρους.
Συγκεκριμένα, ο γάλλος πρώην παίκτης των πρωταθλητών Ελλάδας και νυν αθλητικός διευθυντής θέλησε να δείξει σε όλους πόσο ενωμένη είναι η ομάδα του Πειραιά ενόψει της αναμέτρησης με τους Αζέρους και πόσο πολύ θέλουν όλοι στο λιμάνι να καθαρίσει η πρόκριση από το πρώτο ματς.
Δείτε την ανάρτηση του Καρεμπέ:
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις