![Βασιλική Μιλλούση - Στο Τόκιο για να στηρίξει τον Λευτέρη Πετρούνια η γυμνάστρια](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/07/μιλουση.jpg)
Βασιλική Μιλλούση – Στο Τόκιο για να στηρίξει τον Λευτέρη Πετρούνια η γυμνάστρια
Η 37χρονη ταξίδεψε στην Ιαπωνία για να βρίσκεται στο πλευρό του συζύγου της που θα αγωνιστεί στον μεγάλο τελικό των κρίκων.
Spotlight
-
Εφτά χρόνια φυλακή στα δύο αδέρφια για τον θάνατο 52χρονου - Τον είχαν ξυλοκοπήσει επειδή τάιζε αδέσποτα ζώα
-
Σοκ για την Σερένα Γουίλιαμς: Ο σύζυγός της αποκάλυψε ότι διαγνώστηκε με την νόσο του Lyme
-
Τελείωσε το παραμύθι για πρίγκιπα Χάρι και Μέγκαν Μαρκλ
-
Πέθαινε το παιδί του και έπαιζε Playstation - Τα sms της τραγικής μητέρας
Αντίστροφα μετρά ο χρόνος για τον μεγάλο αγώνα του Λευτέρη Πετρούνια στους Ολυμπιακούς Αγώνες. Ο «άρχοντας» των κρίκων προετοιμάζεται πυρετωδώς για το δεύτερο σερί χρυσό μετάλλιο του σε αυτή τη διοργάνωση αλλά δεν είναι μόνος. Στην προσπάθεια που κάνει έχει στο πλευρό του τη σύζυγό του.
Η Βασιλική Μιλλούση ταξίδεψε στο Τόκιο για να βρίσκεται δίπλα στον αγαπημένο της και να τον στηρίξει. Στη φωτογραφία που ανέβασε στο Instagram η πρωταθλήτρια της ενόργανης γυμναστικής την είδαμε να ξεναγείται στα κατατόπια και μάλιστα να εξασκείται στο καράτε. Επίσης, σε story της είδαμε τον Λευτέρη Πετρούνια να προπονείται και την ίδια να γράφει χαρακτηριστικά: «Πάντα στο πλευρό σου».
Σημειώνεται ότι ο τελικός των κρίκων θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 2 Αυγούστου και το πρόγραμμα θα ξεκινήσει στις 11:00 ώρα Ελλάδας και βάσει κλήρωσης ο Λευτέρης Πετρούνιας θα εκτελέσει το πρόγραμμά του έβδομος.
Δείτε παρακάτω τις αναρτήσεις της:
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/07/πετρουνιασ-338x600.jpg)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις