![Δανάη Μπάρκα - «Ένας μήνας έμεινε και θα πίνουμε πάλι καφέ»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/08/Capture-4.jpg)
Δανάη Μπάρκα – «Ένας μήνας έμεινε και θα πίνουμε πάλι καφέ»
Η Δανάη Μπάρκα δεν κρύβει την ανυπομονησία της για τη νέα τηλεοπτική χρονιά
Spotlight
-
Τα ανάπηρα ζώα μπορούν να ζήσουν μια ζωή με αξιοπρέπεια – Τα ειδικά σχεδιασμένα αμαξίδια
-
«Δεν θα τραγουδούσα ποτέ μπροστά στη φωτογραφία ενός σφαγέα των Ελλήνων» - Η Βανδή απαντά για την αφίσα του Κεμάλ
-
Στο νοσοκομείο 17χρονος έπειτα από επίθεση εναντίον του με αιχμηρό αντικείμενο
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
Τις καλοκαιρινές της διακοπές συνεχίζει να απολαμβάνει η Δανάη Μπάρκα, ενώ ως λάτρης των social media ενημερώνει σχεδόν καθημερινά τους διαδικτυακούς της φίλους για το πώς περνά.
Στην πιο πρόσφατη μάλιστα ανάρτησή της στον προσωπικό τη λογαριασμό στο Instagram, αφού ευχήθηκε καλό μήνα στους followers της, τους ενημέρωσε και για την τηλεοπτική της επιστροφή.
«Καλό μήνα κούκλοι. Ένας μήνας (και κάτι) έμεινε και θα πίνουμε πάλι καφέ κάθε πρωί με νέα, χαρά, κέφι, γέλιο και ωραία ενέργεια. Ας πάρουμε λίγες μέρες off -τώρα που η ομάδα είναι έτοιμη κι ολοκληρωμένη- να μαζέψουμε δυνάμεις και καλοκαιρινή αύρα για να επιστρέψουμε δριμύτεροι να περάσουμε μαζί τον χειμώνα μας! Μέχρι τότε, ξέρετε ε;
Να χαμογελάμε, να διασκεδάζουμε, να πιστεύουμε στην ωραία πλευρά των πραγμάτων, να κυνηγάμε τα όνειρα μας και να κάνουμε τρέλες για όσους αγαπάμε..
Η ζωή μπορεί να μην είναι μικρή, αλλά είναι μία.. ας την απολαύσουμε όπως της αξίζει!», έγραψε χαρακτηριστικά στην ανάρτησή της η Δανάη Μπάρκα, στέλνοντας τις ευχές της για το νέο μήνα, ενώ δεν έκρυψε την ανυπομονησία της για την ερχόμενη τηλεοπτική σεζόν.
Όπως ήταν αναμενόμενο η δημοσίευσή της κέρδισε χιλιάδες likes και σχόλια.
Δείτε παρακάτω την ανάρτηση που έκανε στο Instagram η Δανάη Μπάρκα:
View this post on Instagram
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις