Δήμαρχος Μαντουδίου – Κάηκε η Αγία Άννα, η Κεράμεια και η Παλαιόβρυση
Η παραλία φλέγεται από 2-3 μέτωπα ανέφερε επίσης ο Γιώργος Τσαπουρνιώτης. Απευθύνω έκκληση στους πολίτες να δώσουν προτεραιότητα στη ζωή ανέφερε ο κ. Τσαπουρνιώτης
Spotlight
-
Υπήρξε σχέδιο δολοφονίας του Τραμπ από το Ιράν, μεταδίδει το CNN
-
Οι 8 περιοχές που θα πιάσουν 43άρια τις επόμενες μέρες - Έως πότε θα διαρκέσει ο καύσωνας
-
Μοντέλο του OnlyFans λανσάρει το δικό της κρασί – Ως «icon» της ποδολαγνείας πατάει η ίδια τα σταφύλια
-
Ο «Χάτσικο» της Ελλάδας – Σκύλος περιμένει έξω από νοσοκομείο στα Τρίκαλα τον ιδιοκτήτη του που πέθανε
Δραματική έκκληση στους κατοίκους του Δήμου να εγκαταλείψουν τις ύστατες προσπάθειες που καταβάλλουν για τη διάσωση των περιουσιών τους απηύθυνε ο Δημαρχος Μαντουδίου, Γιώργος Τσαπουρνιώτης, μιλώντας στο MEGA για τη μεγάλη φωτιά στην Εύβοια.
«H Αγία Άννα, η Κεράμεια και η Παλαιόβρυση κάηκαν, να δώσουμε προτεραιότητα στη ζωή» ανέφερε χαρακτηριστικά και επεσήμανε ότι πλέον οι πύρινες γλώσσες έφτασαν στο κύμα!
Η παραλία φλέγεται από 2-3 μέτωπα ανέφερε επίσης ο Γιώργος Τσαπουρνιώτης. Απευθύνω έκκληση στους πολίτες να δώσουν προτεραιότητα στη ζωή ανέφερε ο κ. Τσαπουρνιώτης.
Δείτε το βίντεο με τις δηλώσεις του:
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις