![Παύλος Σταματόπουλος - Τι θα δει στο MEGA το καλό;](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/08/stamatopo.jpg)
Παύλος Σταματόπουλος – Τι θα δει στο MEGA το καλό;
Λίγο πριν την πρεμιέρα του «Χαμογέλα και πάλι!» στο πλευρό της Σίσσυς Χρηστίδου στο MEGA, o Παύλος Σταματόπουλος μας αποκαλύπτει τις δικές του επιλογές μέσα από το νέο πρόγραμμα του Μεγάλου Καναλιού
Spotlight
-
Αποκάλυψη in: Φωτογραφίες του 54χρονου τοπογράφου και του σημείου της δολοφονίας στο Ψυχικό είχε στο κινητό του ο 44χρονος
-
Ηλεκτρικό ρεύμα: Κόπηκε στα δύο το ενιαίο δίκτυο στην Ευρώπη – 10 ερωτοαπαντήσεις για τις υψηλές τιμές
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
«Χαμογέλα και πάλι!» θα μας λέει από το Σάββατο 11 Σεπτεμβρίου στις 09:50 το πρωί, και κάθε Σάββατο και Κυριακή στο MEGA η Σίσσυ Χρηστίδου.
Μαζί της η πιο δυναμική, κεφάτη αλλά και ενημερωμένη παρέα για να κάνει τα πρωινά του Σαββατοκύριακου ακόμα πιο όμορφα.
Ο Παύλος Σταματόπουλος, ο Κωνσταντίνος Βασάλος, η Ελένη Βουλγαράκη και το νέο μέλος της ομάδας, ο Νίκος Συρίγος, σχολιάζουν και αναλύουν όλα όσα συμβαίνουν γύρω μας, αναδεικνύουν τους πρωταγωνιστές των ημερών, κλείνουν το… μάτι στην ελληνική και διεθνή showbiz, αποκαλύπτουν το παρασκήνιο του μαγικού κόσμου της τηλεόρασης, μαγειρεύουν σπιτικές αλλά και fusion συνταγές και μοιράζονται με αγαπημένους καλεσμένους, όλα όσα μοιράζεται μια αληθινή παρέα.
Μια παρέα που έχει ως αδιαμφισβήτητο πλεονέκτημα τη χημεία της.
Μια «δεμένη» παρέα, που αντιμετωπίζει με αισιοδοξία, τα σημαντικά αλλά και τα πιο ανέμελα.
Τι θα δει όμως στο φετινό πρόγραμμα του MEGA o Παύλος Σταματόπουλος;
«Δεν ήταν ένα εύκολο καλοκαίρι, όμως θα είναι ένας πολύ όμορφος χειμώνας τουλάχιστον τηλεοπτικά, γιατί δεν ξέρω αν τα μάθατε θα είμαστε και εμείς στο MEGA με την Σίσσυ και την ομάδα και επειδή το MEGA ετοιμάζει πολύ ωραία πράγματα θέλω να σας πω για ποια προσωπικά ανυπομονώ να παρακολουθήσω. Θα ξεκινήσω με μια σειρά που ήταν μια τεράστια θεατρική επιτυχία πριν από χρόνια. Είναι οι Συμπέθεροι από τα Τίρανα, που έρχεται στις οθόνες σας μέσα από το MEGA και φυσικά έχω δύο λόγους να την παρακολουθήσω. Είναι η Κατερίνα Ζαρίφη που ξέρετε πολύ καλά πως συνεργαζόμαστε πάρα πολλά χρόνια και φυσικά η κουμπάρα μου Τζένη Μπότση η οποία συμμετέχει και αυτή στη σειρά», δηλώνει χαρακτηριστικά ο Παύλος Σταματόπουλος.
Δείτε παρακάτω το σχετικό βίντεο:
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις