![Αθηνά Οικονομάκου - Οι συγκινητικές ευχές της κουμπάρας της, Βάσως Λασκαράκη, για τη γιορτή της](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/09/athina-2-1.jpg)
Αθηνά Οικονομάκου – Οι συγκινητικές ευχές της κουμπάρας της, Βάσως Λασκαράκη, για τη γιορτή της
Εκτός της Βάσως Λασκαράκη, ευχές έλαβε και από άλλες αγαπημένες φίλες
Spotlight
-
Αποκάλυψη in: Φωτογραφίες του 54χρονου τοπογράφου και του σημείου της δολοφονίας στο Ψυχικό είχε στο κινητό του ο 44χρονος
-
Ηλεκτρικό ρεύμα: Κόπηκε στα δύο το ενιαίο δίκτυο στην Ευρώπη – 10 ερωτοαπαντήσεις για τις υψηλές τιμές
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
Η σημερινή μέρα είναι ξεχωριστή για την Αθηνά Οικονομάκου, αφού έχει την ονομαστική της γιορτή.
Και ήδη το Instagram της έχει πλημμυρίσει με ευχές αγαπημένων της φίλων.
Πρώτες από όλους, της ευχήθηκαν φυσικά οι κουμπάρες της, Βάσω Λασκαράκη και Νικόλ Παναγιώτου, που ανάρτησαν Insta Stories με τις πιο συγκινητικές ευχές.
Τι της έγραψε η Βάσω Λασκαράκη
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/09/Sq84qzhPuQ-576x1024.jpg)
«Να σε χαιρόμαστε κοριτσάκι μου όμορφο. Κι όμως, δεν έχουμε πολλές φωτογραφίες οι δυο μας, μόνες μας… Και να πεις ότι δεν μας αρέσουν οι φωτογραφίες; Ούτε καν. Όμως όταν βρισκόμαστε οι δυο μας το μπίρι-μπίρι δεν αφήνει σχεδόν ποτέ χώρο για φωτό», έγραψε σε stories της το οποίο αναδημοσίευσε και η ίδια η Οικονομάκου.
Νικόλ Παναγιώτου
«Χρόνια πολλά αΒάπη μου», έγραψε η στυλίστρια και κολλητή της Αθηνάς, Νικόλ Παναγιώτου συνοδεύοντας την ανάρτηση με μια τρυφερή φωτογραφία που οι δυο τους ποζάρουν αγκαλιασμένες.
Τις ευχές της έστειλε μέσω story και η Εύη Πρεβενά.
Βάσω Λασκαράκη και Αθηνά Οικονομάκου συνδέονται από μια φιλία που κρατά ήδη πολλά χρόνια. Άλλωστε, η Βάσω, η Νικόλ Παναγιώτου και η Εύη Πρεβενά είναι οι τρεις νονές του γιου της Αθηνάς Οικονομάκου, Μάξιμου.
Ευτυχισμένη στο Γύθειο
Η ίδια η Αθηνά ανάρτησε stories στα οποία αποκαλύπτει ότι γιορτάζει στο Γύθειο, τον τόπο καταγωγής της, γράφοντας μάλιστα: «Τι άλλο να ζητήσω για τη γιορτή μου;»
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις