![Μάγδα Φύσσα - Παρούσα στη μεγάλη συναυλία για τον Παύλο στο Κερατσίνι](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/09/242179811_2338501956281264_3268194755099795524_n.jpg)
Μάγδα Φύσσα – Παρούσα στη μεγάλη συναυλία για τον Παύλο στο Κερατσίνι
Σήμερα κορυφώνονται οι εκδηλώσεις προς τιμή της μνήμης του αντιφασίστα μουσικού Παύλου Φύσσα, με την αντιφασιστική πορεία στο Κερατσίνι. Χθες πραγματοποιήθηκε μεγάλη συναυλία στον Πολυχώρο Λιπασμάτων του δήμου Κερατσινίου - Δραπετσώνα, με τη συμμετοχή πολλών καλλιτεχνών
Spotlight
-
Αποκαλύφθηκε το πρόσωπο του «σκληρότερου ανθρώπου» της ιστορίας – Ποιος είναι
-
«Κύμα» κορονοϊού και εκδρομέων πάνε... διακοπές μαζί - Υποχώρηση κρουσμάτων στην Αττική, άνοδος στην επαρχία
-
Βίντεο ντοκουμέντο από τη θανατηφόρα παράσυρση της 72χρονης στο Ηράκλειο ανατρέπει τα δεδομένα
-
Αμετάβλητα τα επιτόκια από την ΕΚΤ
Οκτώ χρόνια κλείνουν σήμερα από τη μέρα που ο χρυσαυγίτης Ρουπακιάς δολοφόνησε τον Παύλο Φύσσα και πλήθος αντιφασιστών θα συγκεντρωθούν στο μνημείο του Παύλου στο Κερατσίνι όπου θα πραγματοποιηθεί διαδήλωση.
Ο Αντιφασιστικός Σεπτέμβρης οργανώνει όλη την εβδομάδα πλήθος εκδηλώσεων, με ομιλίες, καλλιτεχνικά δρώμενα με βασικό σύνθημα «Μην τους φοβάσαι, στον φόβο σου ποντάρουν».
Χθες πραγματοποιήθηκε μεγάλη συναυλία στον Πολυχώρο Λιπασμάτων στον δήμο Κερατσίνι – Δραπετσώνα. Σε αυτή συμμετείχαν οι Αλκίνοος Ιωαννίδης, Γιώργος Μεράτζας, Γιώργος & Νίκος Στρατάκης, Μίλτος Πασχαλίδης, Hoodie Mics, Psyclinic tactix & DJ Magnum, Rationalistas, Bboy show, Waveomatics.
Στη συναυλία παρούσα ήταν και η Μάγδα Φύσσα
View this post on Instagram
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις