Παπαρίζου για δηλώσεις Μουτίδου – Δεν μπορούμε να λέμε ένα σωρό μπούρδες
Η ερμηνεύτρια αντέδρασε έντονα
Spotlight
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
-
Συγκλονιστικές εικόνες από τη μεγάλη φωτιά στο Σοφικό - «Κόλαση» με φλόγες 25 μέτρων
-
Άναψαν τα αίματα σε πανηγύρι - Καρεκλοπόλεμος και ξύλο μετά μουσικής (βίντεο)
Την Έλενα Παπαρίζου συνάντησε η δημοσιογράφος Άννα Ζηρδέλη για την εκπομπή Super Κατερίνα στον Alpha. Η γνωστή τραγουδίστρια δε δίστασε μάλιστα να απαντήσει, όταν ρωτήθηκε, για τις πρόσφατες δηλώσεις που έκανε η Σοφία Μουτίδου και συζητήθηκαν εντόνως.
Πιο συγκεκριμένα, η Έλενα Παπαρίδου δήλωσε «σε ξένο σώμα δεν κουμπώνει η αγάπη, αγάπη μου. Δεν θα ασχοληθώ. Αυτοί που ξέρουν ποια είναι η στάση της ζωής μου και τι θεωρώ για την κοινωνία, ξέρουν πάρα πολύ καλά. Τα πολλά λόγια είναι περιττά. Πραγματικά είναι περιττά».
«Έχουν αλλάξει οι εποχές και πρέπει και εμείς όσο μεγαλώνουμε να ακολουθούμε και τη νεολαία γιατί, αν δεν το κάνουμε αυτό, θα χάσουμε τα παιδιά μας. Πρέπει να ζούμε μέσα στην κοινωνία, δεν μπορούμε να είμαστε εκτός και να λέμε ένα σωρό μπούρδες» πρόσθεσε η τραγουδίστρια στην κάμερα.
Δείτε το βίντεο
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις