![Γιώργος Μαυρίδης - «Ήμουν δίπλα της μέχρι την τελευταία ανάσα»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/10/55-4.jpg)
Γιώργος Μαυρίδης – «Ήμουν δίπλα της μέχρι την τελευταία ανάσα»
Μία από τις πιο δύσκολες στιγμές της ζωής του είναι αυτή που διανύει ο Γιώργος Μαυρίδης, ο οποίος τα τελευταία 15 χρόνια τη μοιραζόταν με την αγαπημένη του Μόλυ.
Spotlight
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
-
Συγκλονιστικές εικόνες από τη μεγάλη φωτιά στο Σοφικό - «Κόλαση» με φλόγες 25 μέτρων
-
Άναψαν τα αίματα σε πανηγύρι - Καρεκλοπόλεμος και ξύλο μετά μουσικής (βίντεο)
Η σκυλίτσα ή όπως την αποκαλούσε «Πριτζηπέσσα» του έφυγε σε ηλικία 15 ετών, με τον πασίγνωστο tattoo artist να τονίζει πως ήταν δίπλα της, μέχρι την τελευταία ανάσα, σε μία συγκινητική ανάρτηση…
«Η Μόλυ δεν είναι πια κοντά μας, έφυγε από την ζωή σε ηλικία 15 ετών. Ψάχνω λόγια να γράψω και δεν βγάζω άκρη μέσα στο μυαλό μου. Δεν ξέρω από που να αρχίσω, σας ζητάω συγνώμη αλλά δεν μπορώ να την χαιρετήσω ούτε από εδώ. Απλά έφυγε και οφείλω να το πω σε όσους την γνώριζαν, όσους την αγαπούσαν. Θέλω να ξέρετε ότι ήμουν δίπλα της μέχρι την τελευταία ανάσα, της έσφιγγα το χέρι και της φιλούσα το πρόσωπο ψυθίριζοντας πόσο την αγαπάω.
Καλό ταξίδι Πριτζηπέσσα μου!», έγραψε χαρακτηριστικά.
Δείτε την ανάρτηση
View this post on Instagram
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις