![Με Μανωλόπουλο στα «παράθυρα» η Εθνική](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/10/5291002-1.jpg)
Με Μανωλόπουλο στα «παράθυρα» η Εθνική
Ο Σωτήρης Μανωλόπουλος θα είναι τελικά ο προπονητής που θα οδηγήσει την Εθνική ομάδα στα «παράθυρα».
Spotlight
-
H Ελλάδα διώχνει τα παιδιά της και μετά τα μνημόνια - Φεύγουν αυτοί που βρίσκονται στην πιο παραγωγική ηλικία
-
Διαδηλωτές στο Μπαγκλαντές εισέβαλαν απελευθέρωσαν κρατουμένους - Βγαίνει ο στρατός στους δρόμους
-
Γιατί η Ελλάδα γλίτωσε τα χειρότερα από το μπλακάουτ της CrowdStrike – Πώς αντέδρασαν άλλες κυβερνήσεις
-
Κάποτε αποτελούσε κακόγουστη φάρσα – Τώρα ο καφές με… αλάτι είναι πραγματικότητα
Με τον Σωτήρη Μανωλόπουλο στον πάγκο θα αγωνιστεί στα «παράθυρα» για το Παγκόσμιο Κύπελλο του 2023 η Εθνική Ελλάδος αφού αυτή είναι η απόφαση της ΕΟΚ. Μάλιστα δεν αποκλείεται να υπάρξει ακόμη και μέσα στη μέρα η επίσημη ανακοίνωση, με τον προπονητή του Περιστερίου να αναλαμβάνει το τιμόνι του αντιπροσωπευτικού μας συγκροτήματος.
Η Εθνική έχει κληρωθεί στον δεύτερο όμιλο μαζί με την Τουρκία, την Μεγάλη Βρετανία και την Λευκορωσία. Το πρώτο «παράθυρο» θα διεξαχθεί στις 25 και 28 Νοεμβρίου με αντιπάλους την Μεγάλη Βρετανία εκτός έδρας και την Λευκορωσία εντός έδρας αντίστοιχα.
Υπενθυμίζεται ότι κάποια στιγμή είχε πέσει στο τραπέζι το όνομα του Στέφανου Δέδα, αλλά δεν προχώρησε τελικά η περίπτωση του προπονητή της ΑΕΚ. Τέλος, πρέπει να σημειωθεί ότι ο Μανωλόπουλος υπήρξε ένας εκ των βοηθών του Ρικ Πιτίνο στο ποροολυμπιακό τουρνουά του Καναδά, το περασμένο καλοκαίρι.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις