![Η Φάρμα - Γιατί έφυγε η Σάσα Μπάστα από το πρώτο επεισόδιο;](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/12/σ.jpg)
Η Φάρμα – Γιατί έφυγε η Σάσα Μπάστα από το πρώτο επεισόδιο;
Θα επιστρέψει; Ή η συμμετοχή της θα τελειώσει άδοξα;
Spotlight
-
Πανικός στην Καστοριά - Αρκούδα έκοβε βόλτες στο κέντρο του Άργους Ορεστικού
-
«Visa express»: Οικονομική ανάσα στο Αιγαίο από τον τουρκικό τουρισμό
-
«Μπαλώματα» με ιδιώτες γιατρούς για το «ελληνικό καλοκαίρι» ενώ το ΕΣΥ χρειάζεται άμεσες λύσεις
-
Η Χέιλι Τζέιντ αποκαλύπτει ένα από τα πιο δύσκολα πράγματα που έζησε μεγαλώνοντας ως η κόρη του Έμινεμ
Η Σάσα Μπάστα αντιμετώπισε ένα πρόβλημα το οποίο και την οδήγησε στο νοσοκομείο.
Λίγο μετά την αποχώρηση του παρουσιαστή Σάκη Τανιμανίδη από το αγρόκτημα, η τραγουδίστρια απευθύνθηκε στην αρχηγό Αθανασία Τζουμελέκα. «Αθανασία, πρέπει να φύγω! Δυστυχώς δεν ξέρω αν θα προλάβω τον πρώτο αγώνα και αν θα με αφήσουν να παίξω. Πρέπει να φύγω και να πάω στο νοσοκομείο. Θεωρώ ότι το μάτι μου πρέπει να το δει γιατρός σε νοσοκομείο. Εκνευρίζομαι όμως γιατί δεν θέλω να χάσω τον αγώνα ασυλίας».
«Το ματάκι μου δεν είναι και πολύ καλά. Έχει κάτι μπροστά, κάτι σαν μπαλάκι με πύον και σήμερα όπως έκανα την κίνηση να του βάλω κρεμούλα, το ανοίγω και βλέπω μια μπάλα μπροστά στο μάτι μου» εξήγησε η Σάσα Μπάστα στην κάμερα του ριάλιτι επιβίωσης.
Δείτε το βίντεο
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις