![Στο ακριτικό Καστελόριζο για τα Χριστούγεννα ο Χαρδαλιάς](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2021/12/xardaliaskastelorizo.jpg)
Στο ακριτικό Καστελόριζο για τα Χριστούγεννα ο Χαρδαλιάς
«Από το υπερήφανο Καστελλόριζο & την πυραυλάκατο ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ του Πολεμικού μας Ναυτικού, μαζί με τα στελέχη μας, τους ακοίμητους φρουρούς του Αιγαίου μας, στέλνουμε τις πιό ζεστές ευχές μας. Καλά Χριστούγεννα! Με την Ελλάδα πάντα στην καρδιά μας» έγραψε στον προσωπικό λογαριασμό του στο twitter, ο Νίκος Χαρδαλιάς
Spotlight
-
Η απόπειρα δολοφονίας κατά του Τραμπ προκαλεί φόβο στην Ευρώπη
-
ΚΥΣΕΑ: Κλείδωσε η προμήθεια των F-35 και των μη επανδρωμένων ελικοπτέρων S100
-
Τα σκουπίδια που συσσωρεύονται στη Γάζα επιδεινώνουν τα δεινά του πολέμου - «Η μυρωδιά μάς σκοτώνει»
-
Natalie Portman: Πώς η Rihanna με δύο μόλις λέξεις την βοήθησε να ξεπεράσει το διαζύγιό της
Την 95η Ανώτερη Διοίκηση Ταγμάτων Εθνοφυλακής (ΑΔΤΕ) στη Ρόδο, το νησιωτικό σύμπλεγμα Καστελορίζου, με την ευκαιρία των εορτών των Χριστουγέννων επισκέφτηκε ο υφυπουργός Εθνικής Άμυνας Νίκος Χαρδαλιάς.
«Από το υπερήφανο Καστελλόριζο & την πυραυλάκατο ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ του Πολεμικού μας Ναυτικού, μαζί με τα στελέχη μας, τους ακοίμητους φρουρούς του Αιγαίου μας, στέλνουμε τις πιό ζεστές ευχές μας. Καλά Χριστούγεννα! Με την Ελλάδα πάντα στην καρδιά μας» έγραψε στον προσωπικό λογαριασμό του στο twitter, ο Νίκος Χαρδαλιάς.
Από το υπερήφανο Καστελλόριζο & την Πυραυλάκατο ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ του Πολεμικού μας Ναυτικού, μαζί με τα στελέχη μας, τους ακοίμητους φρουρούς του Αιγαίου μας, στέλνουμε τις πιό ζεστές ευχές μας. Καλά Χριστούγεννα! Με την Ελλάδα πάντα στην καρδιά μας…🇬🇷🇬🇷🇬🇷#semperfi #semperparati pic.twitter.com/ZFvXVbbjrA
— Νίκος Γ. Χαρδαλιάς (@nhardalias) December 24, 2021
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις