J2US – Τα πρώτα λόγια της Δέσποινας Βανδή μετά τη διάγνωση με κοροναϊό
Καταιγιστικές εξελίξεις στο σόου J2US. Η «καταγγελία» της Δέσποινας Βανδή για την Μαρία Μπακοδήμου
Spotlight
-
Αποκάλυψη in: Φωτογραφίες του 54χρονου τοπογράφου και του σημείου της δολοφονίας στο Ψυχικό είχε στο κινητό του ο 44χρονος
-
Ηλεκτρικό ρεύμα: Κόπηκε στα δύο το ενιαίο δίκτυο στην Ευρώπη – 10 ερωτοαπαντήσεις για τις υψηλές τιμές
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
Καταιγιστικές εξελίξεις στο σόου J2US με τους διαγωνιζόμενους να δίνουν σκληρή μάχη. Αναγκαστικές αλλάγες υπήρξαν όμως και το τραπέζι των κριτών καθώς η Δέσποινα Βανδή βρέθηκε θετική στον κοροναϊό και το ρόλο της ανέλαβε ο Νίκος Αλιάγας.
Ωστόσο η Δέσποινα Βανδή δεν μπορούσε να λείπει από τον μεγάλο τελικό. Η γνωστή τραγουδίστρια μίλησε με ζωντανή σύνδεση μέσω Skype με τον Νίκο Κοκλώνη.
«Καλή χρονιά σε όλους. Ζηλεύω πολύ που δεν βρίσκομαι μαζί σας στο τελικό.» είπε, ενώ γνωστή για το χιούμορ της «κατήγγειλε» τη Μαρία Μπακοδήμου ότι εποφθαλμιούσε τη θέση της εδώ και καιρό.
«Βλέπω την Μπακοδήμου στη θέση μου, μετά από καιρό κατάφερε να κάτσει στην καρέκλα μου. Βίκυ και Σταμάτη το νου σας. Πολύ περίεργο είναι αυτό, αλλά προέχει η υγεία. Βάσει νόμου θα μπορούσα σήμερα 5η μέρα να είμαι μαζί σας, αλλά είπαμε να κρατήσουμε τις 10. Θα σας θαυμάσω από εδώ»
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις