![Αποθέωσε Σλούκα ο Πρίντεζης: «Ο άνθρωπός μου»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/02/sloukas-printezis.jpg)
Αποθέωσε Σλούκα ο Πρίντεζης: «Ο άνθρωπός μου»
Ο Γιώργος Πρίντεζης μια μέρα μετά τη σπουδαία νίκη του Ολυμπιακού επί της Εφές ανέβασε selfie με τον Κώστα Σλούκα, αποθεώνοντας τον για το buzzer-beater.
Spotlight
-
Εφτά χρόνια φυλακή στα δύο αδέρφια για τον θάνατο 52χρονου - Τον είχαν ξυλοκοπήσει επειδή τάιζε αδέσποτα ζώα
-
Οι «παρενέργειες» των εμβολίων καίνε την Ούρσουλα φον ντερ Λάιεν
-
Σοκ για την Σερένα Γουίλιαμς: Ο σύζυγός της αποκάλυψε ότι διαγνώστηκε με την νόσο του Lyme
-
Τελείωσε το παραμύθι για πρίγκιπα Χάρι και Μέγκαν Μαρκλ
Ο Ολυμπιακός πήρε μια τεράστια νίκη επί της Αναντολού Εφές στην παράταση στο ΣΕΦ με 87-85, με τον Κώστα Σλούκα να είναι ο μεγάλος πρωταγωνιστής για την ομάδα του Γιώργου Μπαρτζώκα, αφού με buzzer-beater τρίποντο χάρισε το ροζ φύλλο αγώνα στους ερυθρόλευκους.
Μία μέρα μετά από τη σπουδαία νίκη του Ολυμπιακού στο ΣΕΦ επί της τούρκικης ομάδας, ο Έλληνας γκαρντ γνωρίζει την αποθέωση από συμπαίκτες και αντιπάλους για το πολύ μεγάλο σουτ που σημείωσε κόντρα στην ομάδα του Εργκίν Αταμάν.
Ένας από αυτούς που υποκλίθηκαν στον Σλούκα είναι και ο Γιώργος Πρίντεζης, ο οποίος ανέβασε selfie με τον Έλληνα διεθνή γκαρντ αποθεώνοντας τον για την εμφάνιση και φυσικά για το σουτ που πέτυχε.
«Κάτω το κεφάλι, δουλεύουμε σκληρά, παίζουμε το παιχνίδι. Ο άνθρωπός μου», έγραψε ο Πρίντεζης αναφέροντας τον Σλούκα στην σχετική λεζάντα. Μάλιστα η απάντηση από τον γκαρντ του Ολυμπιακού ήρθε άμεσα που σχολίασε από κάτω «Αρχηγός».
Δείτε την ανάρτηση του Πρίντεζη:
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
- Καλοκαίρι στο Νότο: Βεντέτα με τις γιαγιάδες της Κρήτης άνοιξαν οι παππούδες – Μπροστάρης ο Ηλίας Μαμαλάκης
- Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο: Εκλέχθηκε το νέο προεδρείο – Οι 14 αντιπρόεδροι και οι 5 κοσμήτορες
- Ούρσουλα φον ντερ Λάιεν: Θα συνεχίζει να βρίσκεται στο τιμόνι της Κομισιόν; Οι εκτιμήσεις για την ψηφοφορία
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις