![Ολυμπιακός: Η κίνηση του Μανωλά μετά τη νίκη επί της ΑΕΚ](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/02/5511804.jpg)
Ολυμπιακός: Η κίνηση του Μανωλά μετά τη νίκη επί της ΑΕΚ
Ο έμπειρος σέντερ μπακ μετά την ολοκλήρωση της αναμέτρησης με την ΑΕΚ (1-0) πήγε στην κερκίδα και χάρισε τη φανέλα του σε έναν οπαδό του Ολυμπιακού.
Spotlight
-
Κέρδισε... βραβείο για τον πιο ανόητο θάνατο - Δικηγόρος έπεσε από ουρανοξύστη για να αποδείξει ότι έχει δίκιο
-
Πορτοκαλί συναγερμός για φωτιές σε μεγάλο μέρος της χώρας – Ο χάρτης της Πολιτικής Προστασίας
-
Πρώτη φορά κατηγορούμενοι κυκλώματος εκβιαστών συνδέονται με οπαδική βία λέει η Δημογλίδου
-
Συναγερμός στη Γάζα: Ανιχνεύτηκε πολιομυελίτιδα στα λύματα - Σε κίνδυνο χιλιάδες άνθρωποι
Η κλάση, η ποιότητα και η εμπειρία των παικτών του Ολυμπιακού έκριναν το παιχνίδι με την ΑΕΚ, με τους Πειραιώτες να παίρνουν τη νίκη με 1-0 στο ντέρμπι της 23ης αγωνιστικής, χάρη στο γκολ του Γιαν Εμβιλά στο 84’.
Ο πολύπειρος Γάλλος μέσος «τρύπωσε» στην άμυνα της ΑΕΚ και με διπλή προσπάθεια, μετά το κόρνερ του Ματιέ Βαλμπουενά, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Παναγιώτη Τσιντώτα. Μετά το τέλος της αναμέτρησης με την Ενωση και τη νίκη με 1-0, ο Κώστας Μανωλάς πήγε στην κερκίδα που βρισκόντουσαν οι φίλοι του Ολυμπιακού και τους χάρισε τη φανέλα του.
Ο έμπειρος σέντερ μπακ έχει μια πολύ ιδιαίτερη σχέση με τον κόσμο των Πειραιωτών, με τους φίλους της ομάδας του μεγάλου λιμανιού να αποθεώνουν σε κάθε ευκαιρία τον διεθνή κεντρικό αμυντικό.
Δείτε τη σχετική φωτογραφία:
![](https://www.to10.gr/wp-content/uploads/2022/02/5511900.jpg)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις