![Πρόγραμμα «Αγαπάμε τον εαυτό μας» για τους εργαζόμενους στη UNI-PHARMA και InterMed](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/02/diet-concept-861x574.jpg)
Πρόγραμμα «Αγαπάμε τον εαυτό μας» για τους εργαζόμενους στη UNI-PHARMA και InterMed
Διατροφικές συμβουλές μετά από μετρήσεις βασικών σωματομετρικών στοιχείων πήραν οι εργαζόμενοι των δύο φαρμακευτικών εταιρειών από την επιστημονική ομάδα UNI-PHARMA και InterMed
Spotlight
-
Αποκάλυψη in: Φωτογραφίες του 54χρονου τοπογράφου και του σημείου της δολοφονίας στο Ψυχικό είχε στο κινητό του ο 44χρονος
-
Ηλεκτρικό ρεύμα: Κόπηκε στα δύο το ενιαίο δίκτυο στην Ευρώπη – 10 ερωτοαπαντήσεις για τις υψηλές τιμές
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
Με σύνθημα «Αγαπάμε τον εαυτό μας» και με στόχο μία καθημερινότητα με περισσότερη υγεία, φροντίδα και ευεξία, οι φαρμακοβιομηχανίες UNI-PHARMA & InterMed, συνεργάστηκαν τη Δευτέρα 14 Φεβρουαρίου 2022 με την Επιστημονική Ομάδα του Nutrilab, αποφοίτων του Χαροκόπειου Πανεπιστημίου.
Εργαζόμενοι στη UNI-PHARMA και την InterMed μετά από κλήρωση, είχαν την ευκαιρία να πραγματοποιήσουν μία σειρά από ανθρωπομετρικές μετρήσεις, όπως αξιολόγηση βιολογικής ηλικίας, σπλαχνικού λίπους, επίπεδα μυϊκής μάζας, κατάσταση ενυδάτωσης του οργανισμού κ.ά. αλλά και να λάβουν διατροφικές συμβουλές.
Ο Όμιλος Φαρμακευτικών Επιχειρήσεων Τσέτη
Η συνεργασία με τον Nutrilab, εντάσσεται στην Στρατηγική του Ομίλου Φαρμακευτικών Επιχειρήσεων Τσέτη, για Βιώσιμη Ανάπτυξη, μία ολοκληρωμένη στρατηγική, με άξονες την στήριξη ευπαθών ομάδων της κοινωνίας, προστασία του περιβάλλοντος και του οικοσυστήματος, στήριξη της έρευνας και νέας γενιάς.
Με πάνω από μισό αιώνα ζωής, ο Όμιλος Φαρμακευτικών Επιχειρήσεων Τσέτη (ΟΦΕΤ), αποτελεί σταθερό σημείο αναφοράς, όχι μόνο για τη φαρμακευτική αγορά, αλλά και για την κοινωνία, καθώς οι φαρμακοβιομηχανίες του συνεχίζουν να δημιουργούν προϊόντα για τον άνθρωπο και την κοινωνία, φροντίζοντας παράλληλα και τις δικές τους οικογένειες.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις