![Απίστευτος Βασίλης Καρράς: Έφυγε από το νοσοκομείο και ανέβηκε στην πίστα με την πεταλούδα στο χέρι](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/03/karras-2-1.jpg)
Απίστευτος Βασίλης Καρράς: Έφυγε από το νοσοκομείο και ανέβηκε στην πίστα με την πεταλούδα στο χέρι
Ο Βασίλης Καρράς δεν ακύρωσε την εμφάνισή του σε κέντρο διασκέδασης στην Κρήτη παρά την αδιαθεσία του.
Spotlight
-
Αστροναύτης επέστρεψε από το Διάστημα, συγκλονισμένος με αυτό που «δεν έπρεπε να αντικρίσει»
-
Απόπειρα δολοφονίας Τραμπ: «Μην αστοχήσετε την επόμενη φορά» - Σάλος με την ατάκα του Κάιλ Γκας
-
Συρεγγέλα: Μία ειλικρινής συγγνώμη σημαίνει και διαγραφή του Πολάκη – Τι είπε στον Κασσελάκη
-
Τη συνέλαβαν τη μέρα του γάμου της για φόνο - Πόζαρε με το νυφικό και χειροπέδες
Αίσιο τέλος είχε η περιπέτεια της υγείας του Βασίλη Καρρά, ο οποίος το απόγευμα της Κυριακής πήρε εξιτήριο από το Βενιζέλειο Νοσοκομείο.
Ο τραγουδιστής νοσηλεύτηκε για προληπτικούς λόγους, λόγω αδιαθεσίας που ένιωσε κατά την εμφάνισή του σε γνωστό κέντρο διασκέδασης του Ηρακλείου Κρήτης μαζί με τον Γιάννη Πλούταρχο το βράδυ του Σαββάτου.
Το απόγευμα του Σαββάτου, ο Βασίλης Καρράς ένιωσε μία έντονη αδιαθεσία και μεταφέρθηκε εσπευσμένα στο Βενιζέλειο Νοσοκομείο και συγκεκριμένα στην Παθολογική Κλινική. Εκεί οι γιατροί διαπίστωσαν πρόβλημα με το στομάχι του. Αμέσως του χορηγήθηκαν ορός και φαρμακευτική αγωγή, με το γνωστό καλλιτέχνη, σύμφωνα με δημοσίευμα του neakriti.gr, να είναι κάθετος ως προς το γεγονός πως η εμφάνιση στο κέντρο διασκέδασης δεν θα ακυρωθεί.
«Δεν υπάρχει περίπτωση να μην πάω. Τόσος κόσμος περιμένει να δουλέψει μαζί με μένα και δεν θα τον κρεμάσω. Επίσης δεν θα απογοητεύσω τον κόσμο που έχει κλείσει ήδη να έρθει στο μαγαζί να μας δει. Κάντε ό,τι πρέπει να κάνετε γρήγορα» έλεγε στους γιατρούς, σύμφωνα πάντα με το δημοσίευμα.
Έτσι, σύμφωνα με τις πληροφορίες του τοπικού site, ο τραγουδιστής ανέβηκε στην πίστα με τις «πεταλούδες» στο χέρι, ολοκλήρωσε το πρόγραμμά του και προκάλεσε αμείωτο κέφι σε άλλη μία εξαιρετική εμφάνισή του μέχρι τα ξημερώματα, οπότε και επέστρεψε στο νοσοκομείο για να συνεχίσει τη θεραπεία του και να πάρει το εξιτήριο.
Ο Βασίλης Καρράς έφυγε νωρίς το μεσημέρι της Κυριακής από το Βενιζέλειο Νοσοκομείο και αναχώρησε για τη Θεσσαλονίκη, όπου είναι οι θεράποντες γιατροί του, και θα συνεχιστεί εκεί η ιατρική του παρακολούθηση.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις