![«X Factor» - Η διαγωνιζόμενη Ελπίδα Ασλανίδου στο «Πάμε Δανάη!»: «Θέλω να ευαισθητοποιώ με τη μουσική μου»](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/04/ASLANIDOU.jpg)
«X Factor» – Η διαγωνιζόμενη Ελπίδα Ασλανίδου στο «Πάμε Δανάη!»: «Θέλω να ευαισθητοποιώ με τη μουσική μου»
Στην εκπομπή «Πάμε Δανάη!» μίλησε για τα συναισθήματα που της δημιούργησε η συμμετοχή της: «Αισθάνομαι πολύ χαρούμενη. Είχα άγχος πάνω στο stage. Ήθελα να τα δώσω όλα και να δείξω τι έχω καταφέρει ως τώρα».
Spotlight
-
Η «απάντηση» της φον ντερ Λάιεν στην απόφαση του δικαστηρίου για τα εμβόλια του κορονοϊού
-
Οι συγκλίσεις του προοδευτικού χώρου από το 1963 έως σήμερα
-
Πέθαινε το παιδί του και έπαιζε Playstation - Τα sms της τραγικής μητέρας
-
Έξαλλος ο βασιλιάς Κάρολος - Τι είπε στον φρουρό για να βοηθήσει την Καμίλα με το παλτό της
Καλεσμένη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη!» ήταν η Ελπίδα Ασλανίδου, για να μιλήσει για την εμπειρία της στο μουσικό talent show του MEGA.
Η 18χρονη πήγε στο «X Factor» αποφασισμένη να τα δώσει όλα. Και αυτό ακριβώς έκανε! Με την ερμηνεία του «Someone You Loved» του Lewis Capaldi πήρε το εισιτήριο για το bootcamp και έκανε τον Χρήστο Μάστορα να πει: «Η οντισιόν σου πρέπει να γίνεται μάθημα για τους επόμενους διαγωνιζόμενους».
Στην εκπομπή «Πάμε Δανάη!» μίλησε για τα συναισθήματα που της δημιούργησε η συμμετοχή της: «Αισθάνομαι πολύ χαρούμενη. Είχα άγχος πάνω στο stage. Ήθελα να τα δώσω όλα και να δείξω τι έχω καταφέρει ως τώρα».
Αποκάλυψε επίσης τα όνειρά της: «Θέλω μέσα από τη μουσική μου να ευαισθητοποιώ τους ανθρώπους, να τους εμπνέω, να τους συγκινώ. Θέλω να θυμίζω στον κόσμο πολλά πράγματα μέσω της φωνής και της μουσικής μου».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις