![Στο ΣΕΦ η Έμα Στόουν (pic)](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/05/5585953.jpg)
Στο ΣΕΦ η Έμα Στόουν (pic)
Η διάσημη ηθοποιός βρίσκεται στο ΣΕΦ και παρακολουθεί από κοντά το Game 5 του Ολυμπιακού με την Μονακό για τα πλέι οφ της Euroleague.
Spotlight
-
Υπήρξε σχέδιο δολοφονίας του Τραμπ από το Ιράν, μεταδίδει το CNN
-
Οι 8 περιοχές που θα πιάσουν 43άρια τις επόμενες μέρες - Έως πότε θα διαρκέσει ο καύσωνας
-
Μοντέλο του OnlyFans λανσάρει το δικό της κρασί – Ως «icon» της ποδολαγνείας πατάει η ίδια τα σταφύλια
-
Ο «Χάτσικο» της Ελλάδας – Σκύλος περιμένει έξω από νοσοκομείο στα Τρίκαλα τον ιδιοκτήτη του που πέθανε
Λάμψη από Hollywood στο ΣΕΦ, με την διάσημη ηθοποιό Έμα Στόουν να βρίσκεται στο φαληρικό Στάδιο και να παρακολουθεί από κοντά το παιχνίδι του Ολυμπιακού με την Μονακό, για τα πλέι οφ της Euroleague.
Η βραβευμένη με όσκαρ ηθοποιός βρίσκεται στην Αθήνα για την πρεμιέρα της νέας ταινίας του Γιώργου Λάνθιμου «Βληχή» και δεν έχασε την ευκαιρία να παρακολουθήσει από κοντά την αναμέτρηση των Πειραιωτών με τους Μονεγάσκους, που θα κρίνει ποια ομάδα θα περάσει στο Final 4.
Η Έμα Στόουν βρίσκεται στα VIP του ΣΕΦ και ζει από κοντά την «καυτή» ατμόσφαιρα του φαληρικού Σταδίου και παρακολουθεί ένα από τα πιο σημαντικά παιχνίδια της κορυφαίας ευρωπαϊκής διασυλλογικής διοργάνωσης μπάσκετ, δίνοντας άλλη αίγλη στο παιχνίδι.
Δείτε τις σχετικές φωτογραφίες:
![](https://www.to10.gr/wp-content/uploads/2022/05/5585954.jpg)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις