![Ολυμπιακός: Στο Βελιγράδι οι Αγγελόπουλοι, παρακολούθησαν την πρωινή προπόνηση](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/05/5586125-e1652953332792.jpg)
Ολυμπιακός: Στο Βελιγράδι οι Αγγελόπουλοι, παρακολούθησαν την πρωινή προπόνηση
Στο πλευρό των παικτών του Ολυμπιακού βρίσκονται οι πρόεδροι της ΚΑΕ Ολυμπιακός
Spotlight
-
«Καμίνι» και σήμερα η χώρα με 43αρια - Ποιες περιοχές θα «βράσουν»
-
Ταυτοποιήθηκαν δύο από τους τέσσερις δράστες της επίθεσης σε οικογένεια τουριστών στο Ηράκλειο
-
Στο προεκλογικό «παιχνίδι» και η 17χρονη εγγονή του Τραμπ: «Είναι απλά ένας κανονικός παππούς»
-
Γυναίκα πνίγηκε στα ρηχά πισίνας: Προσπαθούσε για 25 λεπτά να σωθεί - Αδιαφορούσαν οι παρευρισκόμενοι
Το ρολόι έχει σχεδόν μηδενίσει. Η μεγάλη ημέρα για τον Ολυμπιακό, τον Γιώργο Μπαρτζώκα, τους παίκτες του και ολόκληρο τον Πειραιά έχει ήδη φθάσει. Απόψε (19:00), στο Βελιγράδι, στην… κατακόκκινη Stark Arena, όπου αναμένεται να δώσουν το «παρών» περίπου 10.000 «τρελοί» Ερυθρόλευκοι.
Οι Πειραιώτες μετρούν αντίστροφα για την έναρξη του μεγάλου αγώνα με την Εφές, στο πλαίσιο των ημιτελικών του φετινού Final Four της EuroLeague, το οποίο θα διεξαχθεί στο Βελιγράδι.
Στο πλευρό του Γιώργου Μπαρτζώκα και των παικτών του βρίσκονται και οι πρόεδροι της ΚΑΕ, Παναγιώτης και Γιώργος Αγγελόπουλος, οι οποίοι μάλιστα έδωσαν το «παρών» στην πρωινή προπόνηση της ομάδας τους.
Αναλυτικά η ανάρτηση:
«Οι Πρόεδροι της ΚΑΕ Ολυμπιακός, Παναγιώτης και Γιώργος Αγγελόπουλος, βρίσκονται στο Βελιγράδι και έδωσαν το «παρών» στην πρωινή (19/05) προπόνηση της ομάδας».
View this post on Instagram
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις