![Ξέσπασε η Ιωάνννα Μαλέσκου: Αυτό είναι αηδία](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/06/profile-player-960x54073289-1024x585-1.jpg)
Ξέσπασε η Ιωάνννα Μαλέσκου: Αυτό είναι αηδία
Η παρουσιάστρια αναφέρθηκε σε ένα ζήτημα που την θυμώνει πολύ
Spotlight
-
Αποκάλυψη in: Φωτογραφίες του 54χρονου τοπογράφου και του σημείου της δολοφονίας στο Ψυχικό είχε στο κινητό του ο 44χρονος
-
Ηλεκτρικό ρεύμα: Κόπηκε στα δύο το ενιαίο δίκτυο στην Ευρώπη – 10 ερωτοαπαντήσεις για τις υψηλές τιμές
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
Η Ιωάννα Μαλέσκου με αφορμή τη συνέντευξη της Νάγια στην εκπομπή Love It και την αναφορά της στις αποκαλυπτικές φωτογραφίες που δέχεται στα social media, εξέφρασε τη γνώμη για όσους στέλνουν τις εν λόγω φωτογραφίες.
Η παρουσιάστρια δήλωσε χαρακτηριστικά: «Φυσικά κι έχω δεχτεί φωτογραφίες, αλλά δεν τις ανοίγω ποτέ και διαγράφω. Καλά, γενικά εγώ δεν κοιτάζω τα εισερχόμενά μου, αυτό που το πας; Αυτό το πράγμα είναι πάρα πολύ άσχημο και εξαιρετικά αντιαισθητικό. Ξεπερνάει…».
«Δεν εντυπωσιάζεσαι, αηδιάζεις με αυτές τις φωτογραφίες, αυτά τα ντικ πικ, αηδία, εμετός. Στα… πικ τους είναι κάποιοι όταν τα στέλνουν αυτά» συμπλήρωσε η Ιωάννα Μαλέσκου.
Στη συνέχεια, η Σίσσυ Καλλίνη από την πλευρά της υποστήριξε: «Κάποιες δεν χρειάζεται να τις ανοίξεις, είναι ανοιχτές. Με το που βγαίνει το μήνυμα, είναι εκεί. Κάνω μπλοκ και αναφορά».
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις