![Εθνική Ελλάδος: Τούρτα έκπληξη στον Ντικούδη](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/06/5631154.jpg)
Εθνική Ελλάδος: Τούρτα έκπληξη στον Ντικούδη
Ο υπεύθυνος των εθνικών ομάδων της ΕΟΚ, Δήμος Ντικούδης, είχε γενέθλια και τον περίμενε τούρτα έκπληξη.
Spotlight
-
Κέρδισε... βραβείο για τον πιο ανόητο θάνατο - Δικηγόρος έπεσε από ουρανοξύστη για να αποδείξει ότι έχει δίκιο
-
Πορτοκαλί συναγερμός για φωτιές σε μεγάλο μέρος της χώρας – Ο χάρτης της Πολιτικής Προστασίας
-
Πρώτη φορά κατηγορούμενοι κυκλώματος εκβιαστών συνδέονται με οπαδική βία λέει η Δημογλίδου
-
Συναγερμός στη Γάζα: Ανιχνεύτηκε πολιομυελίτιδα στα λύματα - Σε κίνδυνο χιλιάδες άνθρωποι
Μία έκπληξη περίμενε τον υπεύθυνο των εθνικών ομάδων της ΕΟΚ, Δήμο Ντικούδη, στην πρώτη προπόνηση της εθνικής ανδρών, ενόψει του αγώνα με τη Μεγάλη Βρετανία, στις 30 Ιουνίου στη Λάρισα, για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2023.
Αμέσως μετά την ομιλία του προέδρου της ΕΟΚ, Βαγγέλη Λιόλιου και του Ομοσπονδιακού τεχνικού, Δημήτρη Ιτούδη προς τους παίκτες, πριν την έναρξη της προπόνησης… εμφανίστηκε μία τούρτα.
Ο παλαίμαχος διεθνής συμπληρώνει σήμερα τα 45, αφού έχει γεννηθεί στις 24 Ιουνίου 1977. Ο Ντικούδης δεν περίμενε αυτήν την έκπληξη και η χαρά του ήταν μεγάλη, με τους διεθνείς να του τραγουδούν «Να ζήσεις Ντικούδη και Χρόνια Πολλά». Ο πρόεδρος της ΕΟΚ, Βαγγέλης Λιόλιος, έδωσε το σύνθημα και ο Δήμος Ντικούδης άκουσε τα πιο… γαλανόλευκα «χρόνια πολλά»!
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις