Επέστρεψε στην Θεσσαλονίκη η αποστολή του ΠΑΟΚ
Στην χώρα μας επέστρεψε ο ΠΑΟΚ έχοντας ολοκληρώσει το βασικό στάδιο προετοιμασίας του στην Ολλανδία.
Spotlight
-
Πίσω ολοταχώς στην κυβέρνηση και απόσυρση της υποψηφιότητας Φουντεδάκη
-
Αποκάλυψη in: Aνακάλεσε την μήνυση ο υπάλληλος του αεροδρομίου εναντίον του Αυγενάκη και μιλά για υπερβολές των ΜΜΕ
-
Συγκλονιστικές εικόνες από τη μεγάλη φωτιά στο Σοφικό - «Κόλαση» με φλόγες 25 μέτρων
-
Άναψαν τα αίματα σε πανηγύρι - Καρεκλοπόλεμος και ξύλο μετά μουσικής (βίντεο)
Έπειτα από δύο εβδομάδες σκληρών προπονήσεων στην Ολλανδία, ο ΠΑΟΚ επέστρεψε ξανά στην βάση του με την αποστολή του Δικεφάλου του Βορρά να προσγειώνεται στην Θεσσαλονική την Κυριακή (10/7) το απόγευμα.
Μάλιστα ο Ραζβάν Λουτσέσκου επέλεξε να δώσει τριήμερο ρεπό στους παίκτες του, ώστε να πάρουν τις απαραίτητες «ανάσες» πριν επιστρέψουν ξανά στις προπονήσεις την Τετάρτη (13/7).
Διαβάστε επίσης: Τσιγγάρας: «Θα κυνηγήσουμε μέχρι τέλους όλους τους στόχους μας»
Έτσι οι ασπρόμαυροι θα γεμίσουν τις μπαταρίες τους θα αποφορτιστούν από το έντονο πρόγραμμα και θα επιστρέψουν ξανά στην δράση, προκειμένου να «φουλάρουν» για τις αναμετρήσεις με την Λέφσκι Σόφια για τα προκριματικά του Europa Coference League οι οποίες είναι προγραμματισμένες για τις 21 και 28 Ιουλίου.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις