![Σάκης Κατσούλης - Μαριαλένα Ρουμελιώτη: Θετικοί στον κοροναϊό οι πρώην παίκτες του Survivor](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/07/202110311120450.9754_SAKIS_KATSOYLIS_MARIALENA_ROYMELIOTI_30102021-e1658491313522.jpg)
Σάκης Κατσούλης – Μαριαλένα Ρουμελιώτη: Θετικοί στον κοροναϊό οι πρώην παίκτες του Survivor
Τα συμπτώματα που τους ταλαιπωρούν
Spotlight
-
Καναδός υπήκοος έκανε επίθεση με μαχαίρι στο Ισραήλ - Τον σκότωσαν οι δυνάμεις ασφαλείας
-
Σκότωσε αδέσποτη γάτα επειδή μπήκε στην αυλή του - Συνελήφθη και θα πληρώσει και πρόστιμο 30.000 ευρώ
-
Αυτός είναι ο λόγος που δεν πρέπει να πίνετε νερό από τη βρύση του μπάνιου
-
Ντέμη Γεωργίου: Η συμμετοχή στο MasterChef και ο ξαφνικός θάνατος
Στα «δίχτυα» του κοροναϊού «πιάστηκαν» Σάκης Κατσούλης και Μαριαλένα Ρουμελιώτη. To ζευγάρι, που γνωρίσαμε μέσα από το Survivor, ζει τον έρωτά του και μένει κάτω από την ίδια στέγη.
Όπως οι ίδιοι ανακοίνωσαν μέσω Instagram βγήκαν θετικοί στον ιό και μάλιστα τα συμπτώματα που τους ταλαιπωρούν είναι ο πυρετός και οι πόνοι στα κόκκαλα.
Πρώτος, ο Σάκης Κατσούλης δημοσίευσε μια φωτογραφία της αγαπημένης του, που κοιμάται στον καναπέ, και ενημέρωσε τους followers του ότι «αρρώστησε το κορίτσι του». Εκείνος κρατάει ένα θερμόμετρο και προσθέτει: «Χάλια είμαι κι εγώ τελικά».
Η ανάρτησή του
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/07/marialena-331x600.jpg)
Στη συνέχεια, η Μαριαλένα Ρουμελιώτη έκανε κι εκείνη ένα story και περιέγραψε τα συμπτώματα που την ταλαιπωρούν.
Έγραψε συγκεκριμένα:
«Κόλλησα κι εγώ. Από εχθές το βράδυ έχω 38,5 πυρετό, αν δεν πάρω παυσίπονο κάθε 3 ώρες δεν πέφτει και πονάει όλο μου το κορμί! Καιρό είχα να κοιμηθώ τόσο πολύ. Τα παυσίπονα μου έχουν δημιουργήσει υπνηλία, με αποτέλεσμα να θέλω να κοιμάμαι συνέχεια. Αν κάποιος δεν το έχει καταλάβει, φυσικά και έχουμε covid. Πρώτη φορά που το περνάω στη ζωή μου. Όχι, που θα τη γλίτωνα. Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι πρέπει να προσέχετε όλοι σας και ο καθένας ξεχωριστά. Γιατί τώρα νομίζω πως είναι ακόμα χειρότερα τα πράγματα κι ο ιός βρίσκεται σε μεγαλύτερη έξαρση. Προσοχή λοιπόν. Να φοράτε μάσκες όπου χρειάζεται κι ας μην σας το επιβάλουν».
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/07/maria-337x600.jpeg)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις