![Παναθηναϊκός: Το πρώτο… Super League τεστ στη Λεωφόρο](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/07/pao-2-e1657256855130.jpg)
Παναθηναϊκός: Το πρώτο… Super League τεστ στη Λεωφόρο
Ο Παναθηναϊκός υποδέχεται το Βόλο στη Λεωφόρο σε ένα φιλικό παιχνίδι, με στόχο να βρουν ρυθμό οι παίκτες του ενόψει των ευρωπαϊκών υποχρεώσεων με τη Σλάβια Πράγας
Spotlight
-
Ποιες ευρωπαϊκές χώρες είναι οι φθηνότερες και οι ακριβότερες στα διαμερίσματα
-
Έλον Μασκ: «Ο ιός της woke κουλτούρας σκότωσε τον γιο μου»
-
Οι Maneskin βραβεύτηκαν για τη σαρωτική επιτυχία τους στην Ελλάδα
-
Τους ιδιώτες γιατρούς που δεν θα βοηθήσουν το ΕΣΥ τιμωρεί το υπ. Υγείας - Τέλος η ηλεκτρονική συνταγογράφηση
Το Βόλο στη Λεωφόρο υποδέχεται απόψε ο Παναθηναϊκός (19:30, Cosmote TV), σε μια αναμέτρηση που αναμένεται να δώσει ρυθμό στους Πράσινους ενόψει των δύο αναμετρήσεων με τη Σλάβια Πράγας για τον 3ο προκριματικό γύρο του Europa Conference League.
Μάλιστα, ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς αναμένεται να δείξει την ενδεκάδα για το πρώτο ματς με την τσεχική ομάδα, με τις επιλογές του να είναι σχετικά γνωστές, αφού οι αλλαγές σε σχέση με πέρσι θα είναι ελάχιστες.
Μία από αυτές θα είναι ο Μάγκνουσον, που ήρθε για… αντι-Βέλεθ, ενώ στο αρχικό σχήμα θα βρεθεί και ο Τσέριν.
Εκτός αποστολής είναι ο Κουρμπέλης λόγω ορισμένων ενοχλήσεων που ένιωσε, με το σέρβο τεχνικό ωστόσο να μην έχει άλλα προβλήματα να αντιμετωπίσει.
Πάντως, αξίζει να σημειωθεί ότι το Τριφύλλι θα δώσει μια πρώτη γεύση στον κόσμο της ομάδας, που θα την παρακολουθήσει από κοντά έπειτα από ένα μεγάλο χρονικό διάστημα.
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις