![Τι έγραψαν Γιάννης Αντετοκούνμπο και Βινίσιους στις φανέλες που αντάλλαξαν](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/08/ante.png)
Τι έγραψαν Γιάννης Αντετοκούνμπο και Βινίσιους στις φανέλες που αντάλλαξαν
Δείτε τι έγραψαν οι Γιάννης Αντετοκούνμπο και Βινίσιους στις φανέλες που αντάλλαξαν κατά τη διάρκεια της συνάντησης τους στην Ισπανία.
Spotlight
-
«Πρωταθλήτρια» Ευρώπης στην ακρίβεια η Ελλάδα - Σε ποια προϊόντα αυξήθηκαν οι τιμές [πίνακες]
-
ΣΥΡΙΖΑ: Φέρνει στη Βουλή την αποκάλυψη του in ότι το Μαξίμου ετοιμάζει αγορά νέου λογισμικού παρακολούθησης
-
Ο Τζο Μπάιντεν πιέζεται να αποσυρθεί ακόμα και μέσα στο Σαββατοκύριακο, εκτιμούν στελέχη των Δημοκρατικών
-
Συνέλαβαν εργοδότη για επίθεση με ρατσιστικό κίνητρο σε υπάλληλό του - Τον καταδίωκε με αυτοκίνητο
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο μπορεί να μην ήταν σε θέση να βοηθήσει την Εθνική μας ομάδα, όμως έδωσε κανονικά το παρών στη Μαδρίτη, στήριξε την προσπάθεια της «γαλανόλευκης» και είχε μια ευχάριστη επίσκεψη.
Συγκεκριμένα, μετά το τέλος του αγώνα, ο Αντετοκούνμπο είχε μια συνάντηση με τον Βινίσιους. Ο ακραίος επιθετικός της Ρεάλ Μαδρίτης περίμενε τον Έλληνα σταρ και του έδωσε μια φανέλα της Βασίλισσας με το όνομα του από πίσω.
Φυσικά, ο «Greak Freak» του έδωσε για αντάλλαγμα τη δική του φανέλα, με τον Ροντρίγκο να δίνει επίσης το «παρών», δημιουργώντας έτσι ένα μίνι «συμβούλιο».
Μάλιστα, ο Αντετοκούνμπο έγραψε «Στον φίλο μου, τον Βίνι, τον κορυφαίο ποδοσφαιριστή του κόσμου», ενώ ο Βινίσιους έγραψε «Στον MVP, εύχομαι τα καλύτερα. Είμαι οπαδός σου».
![](https://www.to10.gr/wp-content/uploads/2022/08/antee.jpg)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις