![Ελένη Μενεγάκη – Ναταλία Γερμανού: Ο δημόσιος διάλογος που είχαν οι δυο παρουσιάστριες](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/08/a-55.jpeg)
Ελένη Μενεγάκη – Ναταλία Γερμανού: Ο δημόσιος διάλογος που είχαν οι δυο παρουσιάστριες
Η παρουσιάστρια του “Καλύτερα δε γίνεται” βλέποντας τα βιβλία που διάβασε η Ελένη Μενεγάκη θέλησε να της κάνει μια πρόταση
Spotlight
-
Αισθητή η πτώση της θερμοκρασίας - Κάτω από τους 40°C για πρώτη φορά μετά από... μισό μήνα
-
«Τρέξτε, τρέξτε, τρέξτε»: Υδροθερμική έκρηξη στο πάρκο Γελοουστόουν - Πανικός προκλήθηκε στους επισκέπτες
-
«Ζαλίζει» ο ετήσιος μισθός του πρίγκιπα Ουίλιαμ
-
Ο κορονοϊός είναι εδώ - Αύξηση 20% των νοσηλειών, σοβαρές ελλείψεις στα νοσοκομεία
Μια από τις μεγάλες αγάπες της Ελένης Μενεγάκη είναι αναμφίβολα τα βιβλία.
Η παρουσιάστρια φροντίζει να βρίσκει πάντα λίγο ελεύθερο χρόνο για να διαβάσει ένα βιβλίο ενώ είναι κάτι που απολαμβάνει πολύ και στις διακοπές της. Φαίνεται άλλωστε και στην τελευταία της ανάρτηση στην οποία η Ελένη Μενεγάκη δημοσίευσε όλα τα βιβλία που της κράτησαν συντροφιά το φετινό καλοκαίρι.
Την αγάπη αυτή φαίνεται πως μοιράζεται με την Ναταλία Γερμανού. Η παρουσιάστρια του “Καλύτερα δε γίνεται” βλέποντας τα βιβλία που διάβασε η Ελένη Μενεγάκη θέλησε να της κάνει μια πρόταση.
«Αν σου άρεσε το “Κορίτσι του Μusso” σου προτείνω το “Κορίτσι του Μπρούκλιν” του ίδιου, αστυνομικό, ωραίο πολύ» έγραψε η Ναταλία Γερμανού με την Ελένη Μενεγάκη να της απαντά. «Του ίδιου είναι και το “Μυστική ζωή των συγγραφέων” σ΄ ευχαριστώ πολύ Ναταλία μου. Τώρα δε ξέρω πότε θα μπορέσω να αφοσιωθώ σε ένα βιβλίο… Μόλις επέστρεψα και αρχίζει το τρέξιμο… Ξέρεις… Καλή μας αρχή κορίτσι μου».
«Καλή μας αρχή» έγραψε λίγο μετά η Ναταλία Γερμανού.
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/08/a-56.jpeg)
Ακολουθήστε το in.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις